Toto sú predobjednávkové bonusy hry Spider-Man: Miles Morales. Medzi nimi aj dva kostýmy

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Predobjednávkové bonusy hry Spider-Man: Miles Morales

Hra Spider-Man: Miles Morales odhalila svoje predobjednávkové bonusy na PlayStation 4. Hráči, ktorí si titul zakúpia pred vydaním (12. november), získajú napríklad dva špeciálne kostýmy pre hlavného hrdinu. Jedným z nich je bielo-čierny kostým Time Response Activated Circuit Kinetic (T.R.A.C.K.), ktorý navrhol kreslič Javier Garrón. Druhý kostým ešte stále čaká na svoje odhalenie.

Hráči dostanú aj Gravity Well Gadget, ktorý priťahuje nepriateľov do stredového bodu prístroja. Posledným bonusom sú tri prídavné body schopností, ktoré sa budú na štart do hry veľmi hodiť. Vývojári zo štúdia Insomniac Games taktiež oznámili, že keď novinku rozohráte na PlayStation 4, váš uložený obsah dokážete presunúť na PlayStation 5 (19. november).

Bohužiaľ, pokiaľ ste pôvodnú hru Marvel’s Spider-Man z roku 2018 hrali na PlayStation 4, váš obsah nemôžete presunúť na PlayStation 5. Pokiaľ si zakúpite Ultimate Edition hry Spider-Man: Miles Morales, dostanete k nej aj remasterovanú verziu Marvel’s Spider-Man. A keďže sa jedná o vylepšenú verziu, tak cross-save nebude dostupný. Zároveň aktuálni majitelia Marvel’s Spider-Man nedostanú bezplatný upgrade na remasterovanú verziu, ako tomu bude pri väčšine ostatných hier.

Čo hovoríte na predobjednávkové bonusy hry Spider-Man: Miles Morales a plánujete hru rozohrať už na PlayStation 4, alebo si počkáte pár dní na vydanie PlayStation 5? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: gamespot.com, nme.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -