NAŽIVO: Samsung predstavuje Galaxy Ring a ešte lepšie skladacie telefóny

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Samsung predstavuje novú nálož produktov

Rovnako ako každý rok, aj tento horúci júl na seba upriami pozornosť juhokórejský gigant Samsung. Počas nadchádzajúcej konferencie Galaxy Unpacked 2024 by mali predstaviť novú generáciu skladacích telefónov Galaxy Fold 6 a Galaxy Flip 6. Tie majú podľa uniknutých informácií disponovať prémiovejším a ešte kvalitnejším hranatým dizajnom.

Okrem iného očakávame predstavenie novej generácie smart hodiniek, vrátane odolných Samsung Galaxy Watch Ultra, ktorých obrázky taktiež unikli na internet. Portfólio nových produktov by mali doplniť aj vynovené slúchadlá Samsung Galaxy Buds.

Internetom už dlhšie kolujú správy aj o predstavení Samsung Galaxy Ring – očakávaného smart prsteňa, na ktorý nás firma navnadila ešte začiatkom roka pri odhalení telefónov Galaxy S24. Nechajme sa prekvapiť, čo všetko nám o ňom Samsung povie a pozerajte s nami 10. júla od 15:00 živý prenos konferencie Unpacked v Paríži:

Júlový Galaxy Unpacked je jedným z najdôležitejších eventov, ktoré Samsung každoročne organizuje. Zatiaľ čo január firma necháva vyhradený pre nové generácie svojich vlajkových lodí telefónov série Galaxy S, leto patrí skladacím mobilom Galaxy Fold a Flip. Okrem iného toto podujatie väčšinou dopĺňajú o ďalšie produkty a iné smart zariadenia, ako napríklad spomínané hodinky a slúchadlá. Uvidíme, či medzi nimi bude aj samotný prsteň.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -