Premier League od augusta na novom programe CANAL+ Sport

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Do štartu novej sezóny anglickej najvyššej futbalovej súťaže zostáva ešte 7 týždňov, ale už teraz je jasné, že sa fanúšikovia v Českej republike a na Slovensku majú na čo tešiť. Prvýkrát totiž budú môcť sledovať všetkých 380 zápasov tohto ročníka v priamom prenose. A okrem toho množstvo ďalších divácky atraktívnych noviniek.

Premier League bude vysielaná exkluzívne na novom programe CANAL+ Sport, za ktorým stojí spoločnosť CANAL+ Luxembourg, prevádzkujúca televízne platformy Skylink a freeSAT. Najvyššiu možnú úroveň produkcie zaistí kombinácia česko-slovenského tímu ostrieľaných profesionálov a dlhoročných skúseností spolu s technologickým zázemím skupiny CANAL+, predovšetkým vo Francúzsku a Poľsku. Okrem kompletnej kolekcie priamych prenosov s kvalitným českým alebo slovenským komentárom, konferenčných prenosov súbežne hraných zápasov a tradičných zápasových štúdií sa môžu diváci tešiť tiež na veľké množstvo sprievodných programov, pravidelnú týždňovú talkshow s hodnotením odohraného kola alebo magazín venovaný populárnej virtuálnej súťaži Fantasy Premier League.

Canal+ Sport
Zdroj: Canal+

CANAL+ Sport bude od 1. augusta súčasťou ponuky programov platforiem Skylink a freeSAT na satelite Astra 23,5°E, pri využití aplikácie Skylink Live TV vrátane prístupu ku všetkým súčasne hraným zápasom a konferenčnému prenosu. Dostupnosť u ďalších prevádzkovateľov je zatiaľ stále nejasná. „Naším cieľom je predstaviť prémiový, ale zároveň široko dostupný športový program, a preto rokujeme so všetkými veľkými českými a slovenskými operátormi. Ak sa nám v jednotlivých prípadoch podarí dohodnúť na obchodných podmienkach, koncový zákazník bude môcť anglickú Premier League sledovať v rámci svojej súčasnej služby bez nutnosti čokoľvek meniť alebo dokupovať. Zároveň však počítame aj s možnosťou priamej ponuky divákom, ktorých televízna služba náš program v ponuke mať nebude,“ uvádza k tomu Ladislav Řeháček, viceprezident spoločnosti CANAL+ Luxembourg pre Českú republiku a Slovensko.

Program CANAL+ Sport bude v Skylinku a freeSATe zaradený do novej ponuky Kombi+, ktorej mesačná cena sa bude od 1. augusta začínať na 13,90 € (pre internetovú televíziu). Súčasťou rovnakého balíčka sú aj ďalšie športové programy vrátane Sport1 a Sport2, čo ocenia nielen fanúšikovia futbalu, ale tiež F1. Samostatne si bude možné program CANAL+ Sport predplatiť za 7,49 € mesačne, v oboch prípadoch s možnosťou okamžitého zrušenia a bez akýchkoľvek záväzkov. Obe ponuky bude možné objednať už v priebehu júla v rámci predpredaja, prípadne sa bude dať zasúťažiť o 6-mesačné predplatné zadarmo na www.canalplussport.sk.

Zdroj: TS Canal+ Luxembourg S. à r.l.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -