Godzilla a Kong sa proti sebe postavia omnoho skôr, ako sa očakávalo (áno, aj na HBO Max)

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Premiéra Godzilla vs Kong

S dohodou medzi štúdiom Warner Bros. a streamovacou službou HBO Max neboli ani zďaleka spokojní všetci. Ich 17 tohtoročných filmov má vyjsť na online platforme v rovnaký deň, ako sa dostanú do kín. Medzi nimi premiéra filmov ako Matrix 4, Duna, V zajatí démonov 3 alebo Godzilla vs Kong. Práve o tento súboj Titanov bojovalo štúdio Legendary Entertainment.

Tí jednoducho nechceli, aby ich drahý veľkofilm vyšiel na internete v rovnaký deň, ako bude mať premiéru v kinách. Ale nakoniec všetko dobre dopadlo, dokonca s jednou neočakávanou ale vítanou zmenou. Server Deadline informoval o tom, že sa dátum vydania posunul o dva mesiace skôr, čo sa nestáva často. Z pôvodného dátumu vydania 21. mája sa premiéra presunula na 26. marec 2021.

S premiérou o menej ako tri mesiace môžeme očakávať, že sa v najbližších týždňoch (alebo dňoch?) dočkámu prvého traileru. Réžiu má tentokrát na starosti filmár Adam Wingard (Death NoteBlair Witch), ktorý sa počas svojej kariéry venoval hlavne hororom. Herecké obsadenie obsahuje mená ako Alexander SkarsgardMillie Bobby BrownRebecca HallEiza González a ďalších.

Čo hovoríte na to, že premiéra Godzilla vs Kong príde o dva mesiace skôr? Budete sledovať na HBO Max alebo v kine, ak bude tá možnosť? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -