Kedy bude premiéra poslednej série Game of Thrones? To nám odhalil nový trailer so Starkovcami!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Premiéra poslednej série Game of Thrones odhalená!

Konečne sme sa dočkali. Každým týždňom sa čoraz viac blížime k odhaleniu veľkého konca najväčšieho seriálového fenoménu posledných rokov. Všetko smerovalo len k jednému momentu a stanica HBO veľmi dobre, aký veľký klenot momentálne drží v rukách. Rovnako k nemu aj pristupuje a svojou novou ukážkou na poslednú sériu Game of Thrones fanúšikov opäť iba nabáda. Síce sa zverejnilo úplne nové televízne promo, znova sme ostali na suchu, keďže sa neukázali žiadne nové zábery zo skutočných epizód seriálu.

Nové promo je totiž natočené špeciálne iba ako ukážka do televízie s hercami v kostýmoch. Je však veľmi nápadité, keďže ukazuje tri Starkovcove deti v krypte Winterfellu. Tie sa pozerajú na nové sochy, ktoré sú vytesané práve do ich podobizne, čím nám tvorcovia možno nenápadne naznačujú možný osud týchto postáv. Každopádne, posledné sekundy nám ukazujú, že sa deti neboja a proti prichádzajúcej zime budú bojovať. Skutočná nová informácia však prichádza až na samom závere, kde sa nám konečne odhalil oficiálny dátum premiéry poslednej série.

14. apríl je teda oficiálne deň, ktorý by si mal teraz automaticky každý z vás poznačiť niekde do poznámok, keďže práve vtedy všetko vypukne. Zima tak príde presne v polovici mesiaca. Na ďalšie nové informácie ohľadom ôsmej série budeme musieť čakať, avšak keďže je premiéra presne už o tri mesiace, pevne veríme, že na prvé skutočné trailery už nebudeme musieť dlho čakať. Predsa len, síce sme navnadení už dosť, nič sa nevyrovná nedočkavosti po pozretí nových ukážok.

Čo hovoríte na dátum premiéry poslednej série Game of Thrones? Tešíte sa na veľké finále? Chcete už konečne vidieť poriadny trailer na seriál? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -