Prequel seriál zo sveta Game of Thrones sa už čoskoro začne natáčať! Kedy ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prequel seriál zo sveta Game of Thrones sa už čoskoro začne natáčať!

Čo urobiť, keď zrazu máte na konte veľký seriálový hit? Túto otázku sa stanica HBO snažila zodpovedať už niekoľko rokov. Ich najúspešnejší seriál, Game of Thrones sa totiž už čoskoro dostane do svojho konca. Stanica však žije kvôli divákom a HBO jednoducho musí kuť železo, kým je ešte horúce. V šlapajach Friends, Breaking Bad, Walking Dead a naposledy aj The Big Bang Theory, Game of Thrones taktiež dostane vlastný spin-off seriál. Opäť však pôjde o špeciálnu udalosť pre milovníkov Westerosu, keďže sa oň postará samotný spisovateľ kníh, George R.R. Martin.

Malo by teda ísť o prequel seriál, ktorý sa bude odohrávať počas najdlhšej zimy. Toto je zatiaľ jediný detail, ktorý sme o projekte počuli. Momentálne je nepomenovaný a tipuje sa, že dostane rovnako obrovský rozpočet, ako hlavný seriál. Vyzerá to ale tak, že práce na novej show išli veľmi dobre, keďže na internet sa už vynorili informácie o tom, že sa projekt dostáva do fázy výroby, teda natáčania.

názov prvého Game of Thrones prequelu
Seriál sa bude odohrávať počas dlhej zimy a ukáže aj zrod bielych chodcov; Zdroj: fanfest.com

Prvé kamery by sa teda mali spustiť už vo februári budúceho roku. Očividne teda bude HBO pracovať v istú dobu na oboch seriáloch. Vzhľadom na to, akou rýchlosťou sa teda do toho púšťajú, je jasné, že tvorcovia musia byť veľmi spokojní. Takýto skorý dátum natáčania teda značí to, že seriál by sme mohli vidieť už v roku 2020, pravdepodobne celý rok po ôsmej sérii.

O projekt sa teda stará Jane Goldman, scenáristka filmov Kingsman ale aj Miss Peregrine’s Home for Peculiar Children (Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej). Ide teda o jediný pripravovaný spin-off seriál z tohto sveta, aj napriek tomu, že sa ich najprv plánovalo vyše päť. My teda veríme, že pôjde o jeden z tých úspešnejších spin-off seriálov, ktorí si budeme všetci s radosťou púšťať rovnako ako ten hlavný.

Tešíte sa na prequel seriál zo sveta Game of Thrones? Čo hovoríte na to, akou rýchlosťou sa začal projekt pripravovať? Čo všetko nám podľa vás show ukáže? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -