Pretáčky Avengers 4: Práve sa natáča koniec filmu; pozrite si fotky priamo z pľacu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už nejaký ten piatok bolo známe, že film Avengers 4 čakajú pretáčky. Pôvodne sa ale počítalo s tým, že začnú niekoľko týždňov dozadu a potrvajú celé leto. Očividne sa však začali iba včera, kedy režiséri, bratia Russovci pridali na Instagram fotku z pľacu. Medzitým stihli včera uniknúť fotky z natáčania v Atlante, ktorého sa zúčastnili herci Chris Evans, Paul Rudd a Scarlett Johansson. Postavy Kapitána Ameriku, Ant-Mana a Black Widow boli oblečení v civile a zdá sa, že majú úplne odlišné účesy od tých z Infinity War. Celý kruh uzavrel herec Jeremy Renner, ktorý stvárňuje postavu Hawkeye-a. Ten sa taktiež pochválil s fotkou na Instagrame, že je späť na natáčaní.

Kto sa ešte objaví vo filme Avengers 4?

Kapitán Amerika, Ant-Man, Black Widow a Hawkeye však nie sú všetky postavy, ktoré sa natáčania zúčastnili. Podľa portálu That Hastag Show natočil niekoľko scén do filmu Avengers 4 aj herec John Slattery. Ten v MCU stvárňuje postavu Howarda Starka, teda otca Tonyho Starka. Podľa všetkého natáčal tieto scény práve s hercom Robertom Downey Jr.. Uvidíme ho vo flashback scéne, bude sa cestovať časom alebo sa objaví prostredníctvom Tonyho prístroja B.A.R.F., rovnako ako v Civil War? Nuž, odpoveď sa asi dozvieme až s príchodom filmu. Tú najväčšiu novinku alebo odhalil herec Mark Ruffalo, teda náš obľúbený Bruce Banner/Hulk. V podcaste „The Marvelists“ totižto prezradil niečo, čo nikto z nás netušil.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

‪Not sure anyone on this planet has watched Infinity War more than @nemraps . Welcome to the A4 set. We make these movies for fans like you…‬

Príspevok, ktorý zdieľa The Russo Brothers (@therussobrothers),

Koniec filmu ešte nie je natočený?

„Budeme robiť pretáčky, ktoré sa začnú v septembri. A potom sa vrátime naspäť na celosvetovú tour, pôjdeme na tour… A vy potom dostanete [‘Avengers 4’]. O ktorom ani my sami nevieme, čo to vôbec bude. Nerobíme však iba pretáčky, ideme ten film dokončiť, pretože sme ho vlani vlastne ani nestihli celý kompletne dotočiť.“

Herec Mark Ruffalo tak práve prezradil, že sa okrem pretáčok ide točiť aj samotný koniec filmu. Neskôr iba dodal, že niektoré nápady na príbeh vznikajú priamo na natáčaní. Natočia nejaké scény a o pár dní sa vrátia naspäť tieto scény pretočiť, a zobrať ich do úplne iného smeru. Posledné informácie hovoria o hercovi Dave Bautistovi (Drax zo Strážcov Galaxie), ktorý sa po vyhodení režiséra Jamesa Gunna nechce stať súčasťou Strážcov Galaxie Vol. 3. Prezradil však, že väčšinu svojich scén z Avengers 4 už má natočených. Čakajú ho tak iba dva dni pretáčok, ktorých sa zúčastní. O jeho prítomnosť vo filme sa tak báť nemusíme.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Circling the wagons with my good friends @marvel @avengers #letsstretchbitches #hawkeye

Príspevok, ktorý zdieľa Jeremy Renner (@renner4real),

Nuž, celú pravdu sa dozvieme už 3. mája 2019, kedy film Avengers 4 ukončí jednu veľkú kapitolu Marvel Cinematic Universe.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -