Stávkové kancelárie prezradili, na ktorom mieste by skončil Dwayne Johnson, ak by tento rok kandidoval za prezidenta USA

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Herec The Rock je jeden z najpopulárnejších hercov súčasnosti. Každý rok sa vyskytuje v niekoľkých filmov a aj vďaka tomu patrí do rebríčka najbohatších hercov sveta. V minulosti sa herec vyjadril, že by nemal problém ísť aj do politiky a kandidovať za prezidenta. Stávkové kancelárie prezradili, na ktorom mieste by Dwayne Johnson skončil, ak by z neho mal byť prezident už tento rok, ak by teda kandidoval.

Prezident Dwayne Johnson?

Herec však tento rok v skutočnosti do volieb nekandiduje. Stávky sú však robené aj na jeho meno, a teda sa dá zistiť, ako dobre alebo zle by skončil herec vo voľbách. Stránka Oddschecker, ktorá je zameraná na stávkovanie, prezradila, akú veľkú podporu by mal herec v najbližších voľbách.

Dwayne Johnson a hollywoodsky chodník slávy
Zdroj: timesnownews.com

Ak si myslíte, že je to prvé miesto, bohužiaľ ste na omyle. Herec by totižto teraz získal krásne tretie bronzové miesto. Určite to nie je žiadna hanba, hlavne ak vezmeme do úvahy, že herec vôbec nekandiduje. Pred ním na druhom a prvom mieste by boli terajší prezident Donald Trump a bývalý viceprezident Joe Biden.

Where are you?

Hercovi sa dvihli preferencie aj vďaka instagramovému príspevku, v ktorom mal aj reč s názvom „Where are you?„. Vyjadril sa k situácii v USA, kde sú momentálne veľké protesty a ťažká situácia po koronavíruse, a k vodcovi krajiny, ktorému poslal aj odkaz. Príspevok aj s videom vyzeral takto:

Text pod videom je nasledovný: „Kde ste? Naša krajina je zruinovaná a na kolenách, prosiaca o vypočutie a prosiaca o zmenu. Kde je náš súcitný vodca? Vodca, ktorý zjednocuje a inšpiruje našu krajinu v našom nabolestivejšom čase, keď to potrebujeme najviac.

Vodca, ktorý vystúpi a preberie plnú zodpovednosť za našu krajinu a prijíma v nej všetky farby. Vodca, ktorý dvihne našu krajinu z kolien a povie, že máte jeho slovo – máme ho – a spolu dôjde k zmene. Kde ste? Pretože my sme tu všetci. Jedného dňa sa možno ten burcujúci vodca objaví. Tak či tak, proces zmeny sa už začal.“

Dwayne Johnson – bude z neho niekedy prezident?

Pre Vanity Fair sa herec k prezidentským voľbám vyjadril ešte v roku 2018, kedy sa po internete šírili zvesti, že kandiduje. Povedal, že na rok 2020 to nevidí a taktiež to, že do takejto práce sa nedá vhupnúť len tak. Treba na to veľa skúsenosti a tvrdej práce a popri svojom nabitom rozvrhu by to nestíhal. K tejto práci má však rešpekt a naozaj ju zvažuje, ale musí sa o nej ešte veľa naučiť.

herec Dwayne "The Rock" Johnson
Zdroj: wallpapercave.com

Herec má naozaj nabitý rozvrh. Len na ďalšie obdobie môžeme čakať niekoľko jeho filmov. Filmy s The Rockom a ich dátumy premiér sú nasledovné:

  1. Jungle Cruise – 30. júl 2021
  2. Red Notice – niekedy v roku 2021
  3. Black Adam – 22. december 2021
  4. The King – premiéra ešte nie je stanovená
  5. San Andreas 2 – premiéra ešte nie je stanovená
  6. Big Trouble in Little China – premiéra ešte nie je stanovená

Dwayne Johnson ako prezident? Myšlienka to je naozaj zaujímavá, pretože The Rock vo filmoch a aj v skutočnosti vždy pôsobil ako autoritatívna osoba. Tak skoro však z neho prezident nebude, pretože má do blízkej doby úplne iné plány. Zatiaľ si ho vychutnáme len ako akčného hrdinu vo filmoch, ktoré sa nám všetkým vždy veľmi páčia.

Viete si The Rocka v pozícii prezidenta predstaviť? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroje: complex.com, observer.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -