Prežije Arya finále Game of Thrones? Herečka Maisie Williams možno prezradila osud jej postavy!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prežije Arya finále Game of Thrones?

Síce tu už čoskoro máme oslavu všetkého komiksového, knižného, seriálového a filmového s názvom Comic-Con, nečakajte, že sa dozviete nejaké nové informácie o pripravovanej poslednej sérii hitu Game of Thrones. Tento rok totižto HBO vynecháva svoj tradičný panel a my si tak nové teórie ohľadom nášho milovaného seriálu z Westerosu budeme musieť vytvoriť neskôr.

Avšak, všetci herci už postupne pomalinky končia natáčanie posledného dielu. Je to síce priam neuveriteľné, no áno, niektorí už majú za sebou úplne poslednú klapku na seriáli Game of Thrones. Jednou z nich je teda aj herečka Maisie Williams, ktorá už tradične túto informáciu oznámila prostredníctvom svojho Instagramu. Avšak, jej hashtagmi nám možno poskytla menšiu nápovedu na jej seriálový osud.

Žeby teda Arya bola práve jedna z tých, ktorí túto tragickú bitku prežijú? Nuž, jej hashtag = #lastwomanstanding to dosť naznačuje. Môže to znamenať buď to, že Arya bude posledná živá ženská postava v seriáli, alebo že je jednoducho poslednou herečkou, ktorá skončila natáčanie. Na rozsudok si teda pochopiteľne počkáme až dokým skutočne neuvidíme poslednú sériu na vlastné oči, no určite môžeme zase začať špekulovať.

Aryina príbehová linka totižto rozhodne patrí v seriáli medzi najzaujímavejšie. Vzhľadom na to, aká je Arya od začiatku seriálu bojovníčka, vôbec by sme sa nečudovali, keby práve ona prežila. Skončenie natáčania teda určite muselo byť pre Maisie Williams veľmi emotívne, keďže v show učinkuje v podstate od svojho detstva. My sme teda veľmi zvedaví, akým spôsobom sa Arya v tomto seriáli s nami rozlúči.

Tešíte sa na poslednú sériu Game of Thrones? Obľúbili ste si za tie roky Aryu? Myslíte, že sa nám snažila dať herečka nápovedu ohľadom jej seriálového osudu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -