FilmyNovinky

Prežitie Tonyho Starka vo filme Avengers: Endgame je potvrdené! Ako je to možné?

Prvý trailer na film Avengers: Endgame nám jasne načrtol osud Tonyho Starka. Spolu s Nebulou pluje vesmírom v lodi The Benatar s takmer nulovou šancou na záchranu. Jedlo a voda došli pred štyrmi dňami a kyslík dôjde už zajtra ráno. Jedinou šancou na záchranu Iron Mana je tak Captain Marvel, poprípade jeho snúbenica Pepper Potts v záchrannom obleku.

Niektoré teórie dokonca hovoria, že koniec Tonyho Starka príde práve na tejto lodi. To však znie trochu pritiahnuté za vlasy a my všetci dobre vieme, že skôr či neskôr sa z vesmíru dostane. Nejaký ten čas to už dokonca máme aj “oficiálne” potvrdené!

Trailer na Avengers: Endgame

Zdroj: collider.com

Prežitie Tonyho Starka potvrdené?

7. decembra – v rovnaký deň, kedy vyšiel trailer na Avengers: Endgame – vydala automobilka Audi nové video s Robertom Downeym Jr. V tomto videu nám predstavujú koncept auta e-tron GT a Robert zároveň spomína na šoférovanie auta Audi R8 v pôvodnom Iron Man filme. Samotné potvrdenie však prichádza okolo času 3:40, kedy Downey Jr. potvrdil, že v tohtoročnom filme jazdil na koncepte toho auta.

Na konci videa hovorí Robert šéfovi dizajnu v Audi, Marcovi Lichte, že si v tom aute musí zajazdiť. Na to mu Lichte odpovedá, “Veď si v ňom už jazdil!“. Downey Jr. sa tak pozrie do kamery a hovorí, “No, ja myslím, že… ako Tony Stark v Avengers 4, v kinách na jar roku 2019“.

Týmto pádom nám samotný predstaviteľ Tonyho Starka potvrdil, že jeho postava tieto udalosti vo filme prežije. Stihne si totižto zajazdiť aj na koncepte e-tron GT. Otázne však stále ostáva, ako sa z vesmíru dostane a kto ho vlastne zachráni. Zároveň je však dobré, mať to takýmto spôsobom potvrdené.

Tak čo, kto myslíte, že zachráni Tonyho Starka a Nebulu z vesmírnej lodi? Bude to Captain Marvel, Pepper Potts alebo nejaká úplne iná postava?

Zdroj: screenrant.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  5 dôvodov, prečo musíte vidieť novú drámu Dokonalá lož

  Filmy

  Mark Wahlberg je späť vo filme Uncharted. Zahrá si Nathana Drakea?

  Filmy

  S kým sa mal Thor pobiť v Avengers: Endgame a prečo Marvel tento súboj odstránil?

  Filmy

  Film The Walking Dead: Stretnú sa vo filme postavy Ricka a Daryla?

  Pridaj komentár