Prežitie Tonyho Starka vo filme Avengers: Endgame je potvrdené! Ako je to možné?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prvý trailer na film Avengers: Endgame nám jasne načrtol osud Tonyho Starka. Spolu s Nebulou pluje vesmírom v lodi The Benatar s takmer nulovou šancou na záchranu. Jedlo a voda došli pred štyrmi dňami a kyslík dôjde už zajtra ráno. Jedinou šancou na záchranu Iron Mana je tak Captain Marvel, poprípade jeho snúbenica Pepper Potts v záchrannom obleku.

Niektoré teórie dokonca hovoria, že koniec Tonyho Starka príde práve na tejto lodi. To však znie trochu pritiahnuté za vlasy a my všetci dobre vieme, že skôr či neskôr sa z vesmíru dostane. Nejaký ten čas to už dokonca máme aj „oficiálne“ potvrdené!

Trailer na Avengers: Endgame
Zdroj: collider.com

Prežitie Tonyho Starka potvrdené?

7. decembra – v rovnaký deň, kedy vyšiel trailer na Avengers: Endgame – vydala automobilka Audi nové video s Robertom Downeym Jr. V tomto videu nám predstavujú koncept auta e-tron GT a Robert zároveň spomína na šoférovanie auta Audi R8 v pôvodnom Iron Man filme. Samotné potvrdenie však prichádza okolo času 3:40, kedy Downey Jr. potvrdil, že v tohtoročnom filme jazdil na koncepte toho auta.

Na konci videa hovorí Robert šéfovi dizajnu v Audi, Marcovi Lichte, že si v tom aute musí zajazdiť. Na to mu Lichte odpovedá, „Veď si v ňom už jazdil!„. Downey Jr. sa tak pozrie do kamery a hovorí, „No, ja myslím, že… ako Tony Stark v Avengers 4, v kinách na jar roku 2019„.

Týmto pádom nám samotný predstaviteľ Tonyho Starka potvrdil, že jeho postava tieto udalosti vo filme prežije. Stihne si totižto zajazdiť aj na koncepte e-tron GT. Otázne však stále ostáva, ako sa z vesmíru dostane a kto ho vlastne zachráni. Zároveň je však dobré, mať to takýmto spôsobom potvrdené.

Tak čo, kto myslíte, že zachráni Tonyho Starka a Nebulu z vesmírnej lodi? Bude to Captain Marvel, Pepper Potts alebo nejaká úplne iná postava?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -