Prečo herci zo seriálu Priatelia neznášali ich úvodnú znelku?

Nenechajte si ujsť

Je vôbec potrebné predstavovať seriál Friends? Ikonické dielo, ktoré bolo natáčané 10 rokov, pozná snáď každý. Prelomové boli roky 1994-2004 (vtedy sa natáčalo) a každý fanúšik by uznal, že Priatelia sú najlepší seriál vo vesmíre. Nepochybne si to myslia aj jeho herci, ale má to jednu chybu. Akú? Priateľom sa nepáčil theme song I´ll Be There For You.

Priatelia intro

Jennifer Anniston prezradila šokujúcu pravdu o seriáli Priatelia.

Pripravte sa na psychické zrútenie za tri, dva, jedna. Friends, v ktorých si Jenn zahrala Rachel Green po boku svojich hereckých kolegov neboli až tak vychytaní. Jennifer o tom prehovorila v The One Show. Čo konkrétne povedala?

„Viete, nikto nebol práve fanúšikom úvodnej pesničky. Mali sme pocit, že je to trošku… no viete. Tancovanie vo fontáne bolo troška zvláštne, ale urobili sme to pretože nám tak bolo povedané.“

Šokujúce? Aj ja si myslím. Vlastne, má život s týmto zistením ešte zmysel? Veď čo môže byť lepšie ako tancovať s kamarátmi vo fontáne?! Nech zdvihne ruku kto súhlasí. Našťastie to Anniston ešte zachránila keď dodala, že ona sama Priateľov často pozerá.

„Nemôžem si pomôcť. Najprv sa snažím rozpamätať sa, ktorá epizóda to je, dokonca si poviem, že si to nepamätám a nakoniec ostanem zaseknutá v tej nostalgii,“ prezradila Jenn.

Tak či tak, na ľútosť by už aj tak bolo neskoro. Seriál je odohraný a nikdy sa nevráti. Našťastie má toľko častí, že si ho môžete pozerať stále znova a znova a dovtedy aj zabudnete čo ste videli. A možno aj nie. Predsa len, je to legendárny seriál a na tie sa nezabúda.

Súhlasíte?

Foto: youtube.com, hutui6.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -