Filmy

Čo všetko nám Jason Momoa doteraz odhalil o príbehu jeho očakávaného sólového filmu Aquaman?

Predtým, ako sme vôbec videli jeho debut vo filmovom univerze DCEU, si Jason Momoa už stihol získať priazeň väčšiny fanúšikov. Dôvodom je jednoducho jeho absolútne úžasná schopnosť svojou osobnosťou zaujať a osloviť každého, kto sleduje marketing filmu Justice League. Z toho dôvodu je už dávno oznámený sólový film Arthura Curryho medzi fanúšikmi štúdia DC čoraz viac očakávaný, pričom dátum vydania vzdialený jeden rok sa zdá ako večnosť. Avšak len ako sa stihneme nazdať, Aquaman sa stane našim novým kontaktným bodom s týmto filmovým univerzom. Nakrúcanie sa totiž už ukončilo a oficiálne bola spustená marketingová kampaň. Herec na nič nečaká a už teraz chce novými informáciami zaistiť, že diváci sa jeho filmu nebudú vedieť nabažiť!

príbeh filmu aquaman jason momoa

Zdroj: pursuenews.com

O čom bude príbeh filmu Aquaman?

Jason Momoa sa nedávno rozrozprával o tom, čo jeho očakávaný sólový film divákom ponúkne. Ako sa ukazuje, aj napriek tomu, že už teraz je zdatným bojovníkom, superhrdina má pred sebou ešte dlhú cestu:

Pôjde vlastne o celkový príbeh pôvodu. Uvidíte mladého Arthura so všetkým ostatným. Príbeh sa začína dokonca predtým, ako sa narodil… prerozpráva celú mytológiu. Je až neuveriteľné, kde sa film začína, a kam sa nakoniec dostaneme. Práve som pracoval na samotnom konci a môžem vám povedať, že je to dosť šialené. Nerád porovnávam veci, ale Indiana Jones má všetky úžasné svety a miesta, ktoré navštevuje; Star Wars má zasa bitky vo vesmíre. Čo si teda myslíte, že sa bude diať pod vodou? Je tam mnoho svetov, do ktorých sa pozrieme, pričom moja postava sa vydáva na veľkú výpravu, pri ktorej spolu precestujete svet.

Zaujímavé informácie ohľadom príbehu Aquamana nám Momoa prezradil aj dávnejšie. V tomto vyjadrení nám zasa napovedá, aký bude cieľ jeho výpravy:

Aquaman vlastne ešte nie je Aquamanom. Ešte nie je Kráľom siedmich morí. Tam sa nedostaneme až do konca môjho sólového filmu. Naozaj mi verte, ak poviem, že moja postava toho má pred sebou ešte veľa. Arthur Curry sa dočká gigantických zmien. Možno bude pre mnohých fanúšikov ťažké sledovať, ako Aquamana predstavím. Na vydanie finálneho verdiktu si však počkajte až na samotný sólový film, pretože Kráľom ešte nie je.

Aquaman

Zdroj: youtube.com

Je skvelé vidieť, že Jason Momoa je ohľadom Aquamana naozaj entuziastický, pričom sa nebojí odhaliť celkom podstatné detaily ohľadom jeho postavy. O to viac sa tešíme na jeho debut v DCEU, ktorého sa dočkáme už 16. novembra s vydaním Justice League! Sólovku Aquaman si v našich kinách pozrieme 20. decembra 2018.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Pridaj komentár