Čo všetko nám Jason Momoa doteraz odhalil o príbehu jeho očakávaného sólového filmu Aquaman?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Predtým, ako sme vôbec videli jeho debut vo filmovom univerze DCEU, si Jason Momoa už stihol získať priazeň väčšiny fanúšikov. Dôvodom je jednoducho jeho absolútne úžasná schopnosť svojou osobnosťou zaujať a osloviť každého, kto sleduje marketing filmu Justice League. Z toho dôvodu je už dávno oznámený sólový film Arthura Curryho medzi fanúšikmi štúdia DC čoraz viac očakávaný, pričom dátum vydania vzdialený jeden rok sa zdá ako večnosť. Avšak len ako sa stihneme nazdať, Aquaman sa stane našim novým kontaktným bodom s týmto filmovým univerzom. Nakrúcanie sa totiž už ukončilo a oficiálne bola spustená marketingová kampaň. Herec na nič nečaká a už teraz chce novými informáciami zaistiť, že diváci sa jeho filmu nebudú vedieť nabažiť!

Zdroj: pursuenews.com

O čom bude príbeh filmu Aquaman?

Jason Momoa sa nedávno rozrozprával o tom, čo jeho očakávaný sólový film divákom ponúkne. Ako sa ukazuje, aj napriek tomu, že už teraz je zdatným bojovníkom, superhrdina má pred sebou ešte dlhú cestu:

Pôjde vlastne o celkový príbeh pôvodu. Uvidíte mladého Arthura so všetkým ostatným. Príbeh sa začína dokonca predtým, ako sa narodil… prerozpráva celú mytológiu. Je až neuveriteľné, kde sa film začína, a kam sa nakoniec dostaneme. Práve som pracoval na samotnom konci a môžem vám povedať, že je to dosť šialené. Nerád porovnávam veci, ale Indiana Jones má všetky úžasné svety a miesta, ktoré navštevuje; Star Wars má zasa bitky vo vesmíre. Čo si teda myslíte, že sa bude diať pod vodou? Je tam mnoho svetov, do ktorých sa pozrieme, pričom moja postava sa vydáva na veľkú výpravu, pri ktorej spolu precestujete svet.

Zaujímavé informácie ohľadom príbehu Aquamana nám Momoa prezradil aj dávnejšie. V tomto vyjadrení nám zasa napovedá, aký bude cieľ jeho výpravy:

Aquaman vlastne ešte nie je Aquamanom. Ešte nie je Kráľom siedmich morí. Tam sa nedostaneme až do konca môjho sólového filmu. Naozaj mi verte, ak poviem, že moja postava toho má pred sebou ešte veľa. Arthur Curry sa dočká gigantických zmien. Možno bude pre mnohých fanúšikov ťažké sledovať, ako Aquamana predstavím. Na vydanie finálneho verdiktu si však počkajte až na samotný sólový film, pretože Kráľom ešte nie je.

Zdroj: youtube.com

Je skvelé vidieť, že Jason Momoa je ohľadom Aquamana naozaj entuziastický, pričom sa nebojí odhaliť celkom podstatné detaily ohľadom jeho postavy. O to viac sa tešíme na jeho debut v DCEU, ktorého sa dočkáme už 16. novembra s vydaním Justice League! Sólovku Aquaman si v našich kinách pozrieme 20. decembra 2018.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -