Poznáme príbeh filmu Space Jam 2. Superhviezdu NBA LeBrona Jamesa čaká šialené animované dobrodružstvo

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nadchádzajúce pokračovanie filmu Space Jam z roku 1996 s názvom A New Legacy nám konečne odhalilo svoj oficiálny príbeh.

Vzrušujúci animovano-hraný športový kúsok so sebou prinesie aj herecký výkon úradujúceho NBA šampióna LeBrona Jamesa, ktorý sa vydáva na novú misiu s Bugs Bunnym.

Space Jam 2 LeBron James
Zdroj: basketballforever.com

Aký príbeh si pre nás pripravili tvorcovia filmu Space Jam: A New Legacy?

Synopsu zdieľal na Twitteri scenárista Ben Mekler, ktorého môžete poznať aj vďaka animovanému seriálu Final Space (2018).

Počas výletu do Warner Bros. štúdia sa NBA superstar LeBron James a jeho syn nechtiac ocitnú v zajatí sveta, ktorý obsahuje všetky Warner Bros. príbehy a postavy, ktoré sú pod kontrolou všemocnej sily Al G (Don Cheadle). S pomocou Bugs Bunnyho musí LeBron prechádzať neprebádaným svetom plným ikonických postáv a spoločne všetci opäť zostavia Looney Tunes, aby mohol LeBron zachrániť svojho strateného syna. Okrem toho musí rozlúštiť záhadný plán a vyhrať epický basketbalový zápas proti digitálnym verziám superhviezd z NBA a WNBA, ktorý bude pozorovať celý svet.

Space-Jam-2-Cast-Don-Cheadle
Zdroj: movieweb.com

Warner Bros. drží Jamesa v projekte od roku 2014

Pôvodný Space Jam vyrozprával príbeh o skupine nesympatických mimozemšťanov, ktorí prišli na Zem s úmyslom uniesť Bugs Bunnyho a všetkých jeho kamarátov. Jediným ich ostávajúcim riešením bola výzva na basketbalový zápas, ale sami by to predsa len nikdy nezvládli. Aj preto museli postavičky Looney Tunes požiadať o pomoc toho najlepšieho basketbalistu všetkých čias, Michaela Jordana.

Film síce nebol prijatý kritikmi, no v pokladnici sa stal jednoznačným hitom a dodnes sa táto nezvyčajná športová nádielka považuje za kultovú klasiku. Filmové štúdio Warner Bros. sa dokonca mnohokrát pokúšalo vytvoriť pokračovanie, ale márne. Pred 6 rokmi však celú situáciu zmenil King James, ktorý sa s filmom Space Jam: A New Legacy predstaví v kinách 17. júla 2021.

Čo hovoríte na príbeh filmu Space Jam: A New Legacy, v ktorom sa objaví aj LeBron James a jeho syn? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -