Poznáme (možný) príbeh filmu V zajatí démonov 3 a novinky ohľadom Annabelle 3!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Poznáme príbeh filmu V zajatí démonov 3?

Horor Mníška máme už nejaký ten piatok za sebou, čím nás opäť začína zaujímať pokračovanie univerza Conjuring. Aktuálne sú na zozname hneď tri pripravované filmy – Annabelle 3, V zajatí démonov 3 a The Crooked Man. Poďme sa teda pozrieť na pár noviniek, ktoré sme sa dozvedeli za posledné dni! Začnime teda očakávaným pokračovaním hlavnej série. Vnútorné zdroje totižto tvrdia, že sa film V zajatí démonov 3 zameria na muža, ktorý je stredobodom súdneho procesu za vraždu. Ten sa však obraňuje tým, že bol údajne posadnutý démonom. Zatiaľ čo prvé dva filmy boli založené na skutočných udalostiach, v súčasnosti netušíme, či bude aj tretí film vytiahnutý z prípadov Warrenovcov, alebo či pôjde o čistú fikciu.

Tešiť sa môžeme aj na novú Annabelle

O filme V zajatí démonov 3 toho vieme zatiaľ veľmi málo, no bolo potvrdené, že sa hviezdy Patrick Wilson a Vera Farmiga vrátia do ich rolí Eda a Lorraine Warrenovcov. Naopak, režisér James Wan sa už bohužiaľ ku réžii tohto filmu nevráti. Jeho post preberie Michael Chaves, ktorý aktuálne pracuje na horore The Curse of La Llorona. Ďalšie informácie prišli ohľadom filmu Annabelle 3, ktorej by sme sa mali dočkať už 3. júla 2019. Šuškalo sa to už skôr, no teraz to potvrdil aj samotný James Wan – Patrick Wilson a Vera Farmiga sa ako Warrencovi ukážu aj pokračovaní Annabelle! Všetko dokonca nasvedčuje tomu, že by malo ísť o hlavné úlohy. Film by sa mal totižto odohrávať v ich dome. Dôležitým faktorom bude aj ich dcéra Judy, ktorú si zahrá Mckenna Grace.

O uzavretie trilógie Annabelle sa pre zmenu postará Gary Dauberman, ktorý má na konte scenáre ku filmom ako Annabelle, Annabelle: Zrodenie zla, Mníška, To alebo To: Kapitola 2. Tento celovečerný horor tak bude zároveň jeho režisérskym debutom! Posledným známym pripravovaným filmom je práve The Crooked Man, ohľadom ktorého sme však už dlhý čas nepočuli žiadne informácie.

O akýchkoľvek informáciach vás samozrejme budeme informovať! Tak čo, tešíte sa na Warrenovcov v hneď dvoch filmoch zo sveta Conjuringu?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -