Príbeh služobníčky tretia séria trailery

Ako ste si už iste mohli všimnúť, včerajšia noc nám priniesla poriadnu nádielku trailerov a teaserov na plno filmov a seriálov. Pozadu neostala ani streamovacia platforma Hulu spoločne s ich majstrovským dielom menom Príbeh služobníčky. Včera v noci sme sa totižto dočkali nie jedného, ale až dvoch pútačov. Jedným je samotný trailer na tretiu sériu seriálu, zatiaľ čo tým druhým je super-bowlový teaser, ktorý nám toho ukazuje ešte viac. Čo sme sa však v skutočnosti dozvedeli?

 

Zvrátenú verziu Ameriky, ktorú nám predstavuje seriál už dobre poznáme. Vieme, že nad ňou vládne pevná ruka totalitného Gileádu a ženy sa stávajú skrátka poddanými, služobníčkami. Zatiaľ, čo prvá séria sa niesla v tóne utópie, ktorou si slúžky prechádzali, v tej druhej sme si naopak už mohli všimnúť prvé snahy a nádeje boja proti tomuto otrasnému systému.

Podarí sa konečne prebudiť Ameriku?

 

Celá tretia séria sa nesie v znamení istého “prebudenia“, čo dokazuje aj armáda služobníčok, ktorú môžeme vidieť na konci oboch videí. Vyzerá to tak, že uvidíme rebéliu, ktorú povedie práve hlavná postava – June. Podľa všetkého bude odporovať útlaku krutého režimu Gileádu a bude sa snažiť zaútočiť naspäť, hoci karty nehrajú zrovna v jej prospech.

Verím, že sa máme opäť na čo tešiť, a že sa dočkáme opäť skvelej drámy plnej napätia, pri ktorej sa nám zastaví dych. Určite bude ťažké prekonať predchádzajúce série, no pevne dúfam, že sa tvorcovia naozaj posnažia, čo najviac a prinesú ďalšiu sériu hodnú mnohých ocenení.

A čo si myslíte o nových traileroch vy? Zaujali vás alebo práve naopak? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net