Zaži s nami atmosféru Halloweenu!

Seriály

Príbeh služobníčky sa ukazuje s dvoma novými trailermi! Podarí sa konečne prebudiť Ameriku?

Príbeh služobníčky tretia séria trailery

Ako ste si už iste mohli všimnúť, včerajšia noc nám priniesla poriadnu nádielku trailerov a teaserov na plno filmov a seriálov. Pozadu neostala ani streamovacia platforma Hulu spoločne s ich majstrovským dielom menom Príbeh služobníčky. Včera v noci sme sa totižto dočkali nie jedného, ale až dvoch pútačov. Jedným je samotný trailer na tretiu sériu seriálu, zatiaľ čo tým druhým je super-bowlový teaser, ktorý nám toho ukazuje ešte viac. Čo sme sa však v skutočnosti dozvedeli?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=PuWg6AyzETg]

 

Zvrátenú verziu Ameriky, ktorú nám predstavuje seriál už dobre poznáme. Vieme, že nad ňou vládne pevná ruka totalitného Gileádu a ženy sa stávajú skrátka poddanými, služobníčkami. Zatiaľ, čo prvá séria sa niesla v tóne utópie, ktorou si slúžky prechádzali, v tej druhej sme si naopak už mohli všimnúť prvé snahy a nádeje boja proti tomuto otrasnému systému.

Podarí sa konečne prebudiť Ameriku?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=81PyH5TH-NQ]

 

Celá tretia séria sa nesie v znamení istého “prebudenia“, čo dokazuje aj armáda služobníčok, ktorú môžeme vidieť na konci oboch videí. Vyzerá to tak, že uvidíme rebéliu, ktorú povedie práve hlavná postava – June. Podľa všetkého bude odporovať útlaku krutého režimu Gileádu a bude sa snažiť zaútočiť naspäť, hoci karty nehrajú zrovna v jej prospech.

Verím, že sa máme opäť na čo tešiť, a že sa dočkáme opäť skvelej drámy plnej napätia, pri ktorej sa nám zastaví dych. Určite bude ťažké prekonať predchádzajúce série, no pevne dúfam, že sa tvorcovia naozaj posnažia, čo najviac a prinesú ďalšiu sériu hodnú mnohých ocenení.

A čo si myslíte o nových traileroch vy? Zaujali vás alebo práve naopak? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Doctor Strange v seriáli Loki? Marvel odhaľuje zaujímavé prepojenie

  Seriály

  Druhá séria seriálu The Boys je dotočená a my vieme, kedy ju uvidíme

  Seriály

  Prvý MCU seriál sa začal oficiálne natáčať. Ako to vyzerá na natáčaní?

  SeriályTrailery

  Oficiálny trailer k Netflix seriálu Zaklínač nás víta v magickom svete plnom príšer

  Pridaj komentár