Príbeh filmu Thor: Ragnarok zverejnený aj s prvou fotkou! Máme sa na čo tešiť!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

O čom teda bude Thor: Ragnarok?

Konečne, začínajú prichádzať nové informácie o treťom filme s Thorom. Žiaden trailer nás pravdepodobne do Jari nečaká, no to nevadí. Marvel zverejnil oficiálny dej k filmu Thor: Ragnarok a aj fotku z natáčania! No a musíme povedať, že začíname veriť fanúšikom, pre ktorých je toto najočakávanejší film roka. Oficiálna synopsa teda znie:

„Vo filme z produkcie Marvel Studios, Thor: Ragnarok, Thor je uväznený na druhej strane vesmíru bez jeho mocného kladiva a preteká s časom, aby sa dostal do Asgardu a zastavil Ragnarok – deštrukciu sveta na konci Asgardskej civilizácie – ktorá je v rukách novej mocnej hrozby, ukrutnej ženy menom Hela. Najprv však musí prežiť smrtiaci gladiátorský zápas, kde sa postaví proti jeho bývalému spojencovi a Avengerovi – Neuveriteľnému Hulkovi!“

Znie to teda úžasne! Sme si istí, že zápas medzi Hulkom a Thorom bude k nezaplateniu. Film nás bohužiaľ čaká až v Novembri, bude to teda ešte dlhá cesta. Sme si však istí, že to ubehne rýchlo, od Marvelu nás predsa čaká ešte Spider-Man: Homecoming a Guardians of the Galaxy vol. 2. No a teraz už si pozrite novú fotku z natáčania tejto novej marvelovky.

Vo filme z produkcie Marvel Studios, Thor: Ragnarok, Thor je uväznený na druhej strane vesmíru bez jeho mocného kladiva a preteká s časom, aby sa dostal do Asgardu a zastavil Ragnarok – deštrukciu sveta na konci Asgardskej civilizácie – ktorá je v rukách novej mocnej hrozby, ukrutnej ženy menom Hela. Najprv však musí prežiť smrtiaci gladiátorský zápas, kde sa postaví proti jeho bývalému spojencovi a Avengerovi – Neuveriteľnému Hulkovi!
Režisér Taika Waititi a Chris Hemsworth ako Thor v novom kostýme; Zdroj: Screenrant.com

Zaujal vás príbeh filmu Thor: Ragnarok? Tešíte sa na súboj Hulka s Thorom? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah