Naznačuje Marvel príchod Fantastickej štvorky do MCU alebo film Spider-Man 4?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako dokáže jeden obrázok poblázniť celý internet? Šéfredaktor Marvel Comics, C.B. Cebulski, včera na Twitter pridal obrázok s popisom „No one is going to see this coming…„. Na ňom môžeme vidieť číslo 4 utkané z pavučiny a na nej samozrejme nechýba ani pavúk. No a presne v tom momente vybuchol celý internet.

Veľa ľudí je totižto fanúšikmi Marvel Cinematic Universe filmov, no pritom nečítali žiaden Marvel komiks. My im to samozrejme nezazlievame, no niekedy si treba lepšie spojiť súvislosti. Polovica fanúšikov to totižto pochopila tak, že Marvel naznačuje príchod Fantastickej štvorky do MCU. Alebo rovno uvidíme ich spoločný film so Spider-Manom?

Príchod fantastickej štvorky do MCU?

Tá druhá polovica si naopak myslí, že prichádza film Spider-Man 4 od režiséra Sama Raimiho. Samozrejme, mnoho z týchto reakcií bol obyčajný trolling, no určite sa nájdu aj menej inteligentní znalí ľudia. Nie, bohužiaľ sa nekoná ani žiadne pokračovanie série Spider-Man s hercom Tobeym Maguirom. Tento film síce kedysi mal vzniknúť, no tie časy sú už dávno za nami.

Popravde si stačilo poriadne prezrieť daný obrázok, na ktorom je napísané #marvelcomics. Aby toho nebolo málo, autor to napísal aj do popisu príspevku. Blik cvak? Podľa všetkého sa jedná o komiksové spojenie pavúčieho muža a prvej rodiny Marvelu. Predsa len, nebolo by to po prvýkrát.

Príchod fantastickej štvorky do MCU?
Zdroj: cbr.com

Spider-Man mal počas rokov už veľa príbehov s tímom Fantastic Four, niekedy bol dokonca aj jeho súčasťou. Peter Parker je tiež veľmi dobrým kamarátom Johnnyho Storma/Human Torcha, ktorého po jeho smrti v tíme aj nahradil. Ale to je len jeden z mnoho príbehov.

V 90. rokoch dokonca existoval tím New Fantastic Four, ktorý sa skladal zo Spider-Mana, Wolverina, Ghost Ridera a Grey Hulka. Zatiaľ o komikse nemáme žiadne bližšie informácie a radšej si netrúfame ani nič tipovať. Svet komiksov je totižto naozaj nevyspytateľný…

Tak čo, aj vy už ste sa tešili na spoločný film Fantastic 4 a Spider-Mana? Alebo dokonca na Spider-Mana 4 od Sama Raimiho?

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -