Pridaj sa k nám

Máš celkový rozhľad vo sfére filmov, hier, hudby, showbiznisu alebo celkovo pop-kultúry? Baví ťa pohybovať sa v tomto svete a chcel by si sa dostať viac do hĺbky? Pokiaľ rád píšeš a hľadáš si nové hobby, môžeš sa pridať do redakcie portálu REWIND.sk!

Čo od teba budeme vyžadovať?

U nás nemusíš mať vyštudovanú Univerzitu Komenského a ani 20 ročnú prax, aj keď máš iba 18 rokov. Stačí sa vedieť orientovať vo svete filmov a hier. Mať chuť písať a prinášať našim čitateľom obsah od srdca – S láskou. Požadovať od teba budeme iba základné skúsenosti s písaním, teda aspoň aby ten slovosled sedel. Pri písaní u nás ti určite pomôže taká úroveň angličtiny, aby si plne rozumel zahraničným článkom a témam. Samozrejme hľadáme zodpovedných kolegov, ktorí to budú robiť od srdca!

A čo ti na oplátku ponúkneme my?

V prvom rade sa dostaneš do kolektívu mladých ľudí, ktorí majú rovnaké záľuby, ako ty. Môžeš sa na nás vždy a obrátiť a my ti s radosťou pomôžeme! V druhej rade budeš zlepšovať sám seba – Svoju gramatiku a hlavne sa naučíš písať lepšie, ako si myslíš. Každý jeden článok sa ti započíta do portfólia, ktoré ti už nikdy nikto nezoberie. Môže ti pomôcť sa dostať na vysokú školu alebo dokonca si v budúcnosti nájsť zamestnanie.

Z našej strany sa môžeš tešiť na rôzne stretnutia, porady a teambuildingy, pri ktorých sa dobre napiješ a napapáš. Pomocou nich sa lepšie spoznávame a posúvame sa ďalej. Čím viac toho u nás dokážeš, tým viac sa ti odvďačíme. Nemôžu teda chýbať ani novinárske premiéry, na ktorých budeš s nami ako doma. Naša redakcia má však aj iné výhody, ako napríklad press vstupy na rôzne akcie alebo filmový merch!

Je iba na tebe, akú pozíciu si u nás vybuduješ

Chceš sa stať občasným prispievateľom, alebo plnohodnotným redaktorom? Tento výber je iba na tebe a na tom, koľko času do projektu REWIND.sk venuješ. Všetko sa však začína našim jednoduchým vstupným testom, ktorý by pre teba mal byť hračkou. Vo Word formáte .docx napíš akýkoľvek článok alebo recenziu, ktorý sa bude týkať sveta zábavy. Pokiaľ chceš písať o filmoch, napíš niečo zo sveta filmov. Pokiaľ sa viac zaujímaš o hry, napíš niečo o hre. Výber je iba na tebe! Držíme palce a tešíme sa na teba!

Napíš nám na: info@rewind.sk
Nezabudni doplniť základné informácie ako Meno, Priezvisko a prilož tvoj vlastný článok alebo recenziu.

    Použitím tohto formuláru potvrdzujete, že ste si prečítali a že súhlasíte podmienkami ochrany osobných údajov.