Jennifer Lawrence je vraj šibnutá a Emma Watson priemerná! Tieto celebrity si údajne nezaslúžia slávu a obdiv

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Väčšinou patria na zoznam tých najväčších hereckých hviezd, ale nie všetci ich zrejme zbožňujú. Nie každý totiž považuje Ryana Reynoldsa za vtipného, Jennifer Lawrence za talentovanú či Emmu Watson za krásnu. Ako to vieme? No na sociálnej sieti Quora sa ľudia vyjadrili dosť jasne a podrobne poukázali na to, ktoré hviezdy z Hollywoodu považujú za priemerné celebrity. Neuveríte, čo povedali na adresu Toma Cruisea či Leonarda DiCapria!

1. Jennifer Lawrence

priemerné celebrity
Zdroj: adme.media

Podľa niektorých divákov na sociálnej sieti Quora bol výkon Jennifer Lawrence v sérii Hry o život príliš emotívny a dosť šibnutý. Taktiež sa niektorí sťažovali na jej bizarné výrazy tváre, ktoré robí pritom, ako hovorí svoje repliky. Dokonca jej vytkli aj zisk Oscara. Obrátili sa pritom na Leonarda DiCapria, ktorý musel roky čakať na to, kým ho získa. Jennifer Lawrence vraj na to stačil priemerný výkon v akože komédii (Terapia láskou).

2. Tom Cruise

priemerné celebrity
Zdroj: adme.media

Problém je vraj v tom, že podľa divákov je Tom Cruise vo všetkých filmoch „len“ Tom Cruise. Každá jeho postava podľa ich názoru je absolútne nevierohodná. A takisto podľa názoru divákov hrá stále to isté – arogantného a sebavedomého chlapíka, ktorý si myslí, že môže dobyť svet.

3. Emma Watson

priemerné celebrity
Zdroj: adme.media

Pri tejto britskej herečke si zase veľa divákov myslí, že jej vrcholom bola séria Harry Potter. A to aj napriek tomu, že herečka pokračuje vo svojej kariére. Mnohí si totiž myslia, že Emma v skutočnosti hrať nevie a že len v sérii Harry Potter to nebol žiadny problém. Takisto sú toho názoru, že ju milujú len fanúšikovia slávnej fantasy série. Podľa ich slov si doslova nezaslúži byť herečkou, lebo ňou prakticky ani nie je.

4. Zendaya

priemerné celebrity
Zdroj: adme.media

Zendaya je priemerná! Toto slovo odznelo najčastejšie vo fóre na sociálnej sieti Quora. Podľa slov divákov používa stále ten istý výraz a musíme povedať, že v tomto smere sa asi nemýlia. Taktiež ale tvrdia, že ju fanúšikovia MCU či Eufórie milujú pre jej štýl či prirodzený šarm a nie pre jej herecké schopnosti. Každá scéna s ňou je vraj neskutočne nudná. V tomto smere sa s ich názorom určite nestotožňujeme. Ale na tých výrazoch by mladá hviezda zrejme mohla trošku popracovať.

5. Ryan Reynolds

Ryan Reynolds
Zdroj: adme.media

Diváci nešetrili ani slávneho kanadského herca. Ten podľa nich hrá vo všetkých filmoch to isté a teda sarkastického a pesimistického chlapíka. S vtipmi 14-ročného chlapca, ktorý práve objavil čierny humor. Jeho najväčšou vadou je údajne ale to, že hral Deadpoola. Diváci totiž v každom jeho ďalšom filme nevidia Ryana Reynoldsa ale slávnu komiksovú postavu.

6. Mark Wahlberg

Mark Wahlberg
Zdroj: adme.media

Pri tomto slávnom hercovi a bývalom raperovi si ľudia myslia, že taktiež v každom filme hrá skrátka to isté. Vždy je podľa nich to „naštvané decko s bizarným obočím“. Podľa niektorých je to fajn, ak sa to do filmu hodí. Lenže tento výraz Mark používa v každom svojom filme. Či už je to komédia, akčný či romantický film. Jeho herecký rozsah je vraj nulový. Mark Wahlberg podľa nich určite patrí medzi priemerné celebrity.

7. Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio
Zdroj: adme.media

Čo sa slávneho Lea týka, diváci si myslia, že filmy v ktorých hrá, sú vždy oveľa lepšie, ako jeho samotný výkon. Samozrejme diváci uznali jeho kvality a uviedli, že bol skvelý v Titanicu či v netradičnej dráme Čo žerie Gilberta Grapea. No taktiež dodali, že v Hollywoode sú oveľa talentovanejší herci, ktorí by si zaslúžili pozornosť, aká sa dostáva jemu. Charakteristické vlastnosti jeho herectva sú podľa ľudí krik a aktívna gestikulácia. Nič viac v tom údajne nie je.

Samozrejme ani jeden z týchto názorov nepochádza z našej redakcie. Každopádne, súhlasíte s tým, že tieto herecké hviezdy skutočne patria medzi priemerné celebrity?

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Leo ked bude lezat na infuziach v kome, tak zahra lepsie ako ti dalsi v zozname. Absolutne sa snimi neda porovnavat. Jlow mala snad len 1 dobry film spominany Silverlining playbook – a aj tam to asi skor kazila Cooperovi :). Emma je ako herecka slaba 2 dobre filmy dajme tomu (Beauty and the beast a Noah). Zendeya a ti dalsi 2 nula dobrych filmov. Pozeram, ze Mark Wahlberg hral v Boardwalk Empire – nevspominam si teda ktoru postavu, ale tak to bol dobry serial. Ma male bezvyznamne plus :)
    Takze prosim Lea z tohoto zoznamu odstranit, nepatri tam. A len tak btw. oscara dostal za iny film, ako mal :D Revenant bola kravina na ntu.

    • jezis, zabudol som Tomasa :) tak ten mal dobry film len s Dustinom Hofmanom a mozno Nicole Kidman, odvtedy ked tam je tomas, treba to obist na 100km. Ako teraz ten s lietadlami.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -