Príšerky s.r.o. dostanú pokračovanie vo forme seriálu! Kedy ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite sa zhodneme na tom, že Príšerky s.r.o. sú jedným z najlepších výtvorov od Disney•Pixar. Na emotívny príbeh Sulleyho, Mike Wazowskeho a Boo pravdepodobne nikdy nezabudneme. Štúdio neskôr pripravovalo pokračovanie s názvom Monsters, Inc. 2: Lost in Scaradise, no to bolo zrušené a nikdy neuzrelo svetlo sveta.

Malo sa zamerať na Sulleyho a Wazowskeho, ktorí zistili, že sa Boo presťahovala. Spolu tak museli vyraziť do sveta ľudí, aby ju našli. V roku 2013 sme sa miesto toho dočkali prequelu Príšerky: Univerzita, ktorého príbeh bol zasadený roky pred pôvodným filmom. Síce išlo o podarený animák, no naše srdcia chcú dodnes vidieť plnohodnotné pokračovanie príbehu s malou Boo.

Príšerky s.r.o.
Zdroj: IMDb.com

Príšerky s.r.o. dostanú pokračovanie!

Najnovšie informácie hovoria, že Disney vyvíja pokračovanie vo forme seriálu pre ich pripravovanú streamovaciu službu Disney+. Seriál bude niesť názov Monsters at Work a vráti sa aj originálne obsadenie, ktoré postavám opäť prepožičia svoje hlasy. Príbeh bude pokračovať šesť mesiacov po pôvodnom filme.

V elektrárni Monsters, Inc. už miesto kriku poháňa mesto Monstropolis smiech. Za všetko vďačia Sulleymu a Wazowskemu, ktorí zistili, že smiech generuje desaťkrát viac energie ako krik. Príbeh bude nasledovať postavu menom Tylor Tuskmon, ktorý je horlivým a talentovaným mladým mechanikom v elektrárni. Jeho snom je dostať sa na vrchol rebríčka vtipkárov spolu s jeho idolmi Sulleym a Wazowskim.

Billy Crystal a John Goodman sa vrátia ako Mike a Sulley. Pridajú sa k nim aj John Ratzenberger ako Yeti, Jennifer Tilly ako Celia a Bob Paterson ako Roz. Nováčikom bude Ben Feldman, ktorý nadabuje hlavnú postavu, Tylora. Bohužiaľ, zatiaľ to vyzerá tak, že seriál nebude nijakým spôsobom zameraný na príbeh Boo.

Všetko sa však dozvieme už v roku 2020, kedy uvidíme Monsters at Work na Disney+!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -