Seriály

Príšerky s.r.o. dostanú pokračovanie vo forme seriálu! Kedy ho uvidíme?

Určite sa zhodneme na tom, že Príšerky s.r.o. sú jedným z najlepších výtvorov od Disney•Pixar. Na emotívny príbeh Sulleyho, Mike Wazowskeho a Boo pravdepodobne nikdy nezabudneme. Štúdio neskôr pripravovalo pokračovanie s názvom Monsters, Inc. 2: Lost in Scaradise, no to bolo zrušené a nikdy neuzrelo svetlo sveta.

Malo sa zamerať na Sulleyho a Wazowskeho, ktorí zistili, že sa Boo presťahovala. Spolu tak museli vyraziť do sveta ľudí, aby ju našli. V roku 2013 sme sa miesto toho dočkali prequelu Príšerky: Univerzita, ktorého príbeh bol zasadený roky pred pôvodným filmom. Síce išlo o podarený animák, no naše srdcia chcú dodnes vidieť plnohodnotné pokračovanie príbehu s malou Boo.

Príšerky s.r.o.

Zdroj: IMDb.com

Príšerky s.r.o. dostanú pokračovanie!

Najnovšie informácie hovoria, že Disney vyvíja pokračovanie vo forme seriálu pre ich pripravovanú streamovaciu službu Disney+. Seriál bude niesť názov Monsters at Work a vráti sa aj originálne obsadenie, ktoré postavám opäť prepožičia svoje hlasy. Príbeh bude pokračovať šesť mesiacov po pôvodnom filme.

V elektrárni Monsters, Inc. už miesto kriku poháňa mesto Monstropolis smiech. Za všetko vďačia Sulleymu a Wazowskemu, ktorí zistili, že smiech generuje desaťkrát viac energie ako krik. Príbeh bude nasledovať postavu menom Tylor Tuskmon, ktorý je horlivým a talentovaným mladým mechanikom v elektrárni. Jeho snom je dostať sa na vrchol rebríčka vtipkárov spolu s jeho idolmi Sulleym a Wazowskim.

Billy Crystal a John Goodman sa vrátia ako Mike a Sulley. Pridajú sa k nim aj John Ratzenberger ako Yeti, Jennifer Tilly ako Celia a Bob Paterson ako Roz. Nováčikom bude Ben Feldman, ktorý nadabuje hlavnú postavu, Tylora. Bohužiaľ, zatiaľ to vyzerá tak, že seriál nebude nijakým spôsobom zameraný na príbeh Boo.

Všetko sa však dozvieme už v roku 2020, kedy uvidíme Monsters at Work na Disney+!

Zdroj: geektyrant.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Najnovší trailer k seriálu Amazing Stories od Stevena Spielberga na seba láka svojou výnimočnosťou

  Seriály

  Dočkáme sa v seriálovom spracovaní Parazita od HBO hviezdy z Marvel Cinematic Universe?

  RecenzieSeriály

  Nový seriál High Fidelity hrá skvelý hudobný aj herecký koncert | High Fidelity RECENZIA

  SeriályTrailery

  Krvavé zabíjanie démonov sa vracia v traileri na tretiu sériu Netflix seriálu Castlevania

  Pridaj komentár