Prison Break nás poteší s návratom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

túdio Fox  si pre nás pripravilo milé prekvapenie! Predseda štúdia Fox Dana Walden a generálny riaditeľ Gary Newman piatok oznámili vzrušujúce novinky. V roku 2005 sme zažili premiéru, ktorá určite stála zato. Dnes sa môžeme oficiálne tešiť na pokračovanie, ktoré by udajte malo mať 10 častí. V seriály by sa mali ukázať aj herci -Wentworth Miller a Dominic Purcell, teda bratia Michael Scofield a Lincoln Burrows. Ako už dobre vieme, Michael zomrel vo filme z roku 2009, Prison Break: The Final Break a to presne na rakovinu. Výkonný riaditeľ prehlásil, že scenárista Pail Scheuring bude ignorovať posledné udalosti, ale šéfka televízie dodala: „Nemyslím si, že úplne prejde čo sa stalo. To, čo nám navrhol bolo veľmi logické a uveriteľné vysvetlenie toho, prečo sú postavy Prison Break stále nažive a pohybujú sa po svete.“

Pôvodný produkčný tím, vrátane tvorcov sérií – Paul Scheuring, Neal H. Moritz, Marty Adelstein a Dawn Olmstead sa vrátia k produkcii a určite nám privedú na svet niečo, čo stojí zato. Pôvodný Prison Break sa sústredil hlavne na mladého muža (Wentworth Miller), ktorý sa snaží zachrániť od smrti svojho brata (Dominic Purcell)  a dokázať jeho nevinu. Neostáva mu však nič iné ako vymyslieť prepracovaný plán a pomôcť mu utiecť z vezenia.

Tento podarený útek z roku 2005 bol natoľko úspešný, že sa seriál dostal do nominácii na Zlatý Glóbus – najlepší herecký výkon v TV series – Dráma (Miller). Ten sa im získať nepodarilo, namiesto toho si domov odniesli ocenenie People’s Choice Award za najobľúbenejší nový TV seriál dráma, ktorý ukončil svoju cestu v roku 2009. Vďaka bohu nám Dana Walden prezradil viac o novom nadchádzajúcom príbehu:

„Príbeh sa bude rozprestierať po celom svete, nebude to žiadna domáca prehliadka. Dúfam, že uvidíme mnoho starých postáv, ktorý sa budú v príbehu zjavovať počas celej sezóny. Očakávam zvraty, na ktoré ste určite zvyknutí. Chceme sa zamerať na príbeh, ktorý vo všetkých vyvolá pocity.“

Pre zaujímavosť, obaja herci – Wentworth Miller a Dominic Purcell budú videní v nadchádzajúcich DC comics series LEGENDS OF TOMORROW, kde si zahrajú kapitána Cold a kapitána Heat Wave.

Výroba by sa mala začať tento rok v apríli a ako som už spomínal, mala by vyprodukovať 10 častí. Seriál sa odvysiela medzi rokom 2016 až 2017, ale nie je známe, či debut uvidíme na jeseň alebo neskôr. Aké máte vy pocity z toho, že by sa mal Prison Break objaviť znovu na našich obrazovkách?

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -