Prison Break sa vracia! Nový trailer a plagát nás pripravia na oživenie kultového seriálu

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Už o chvíľu je to tu. O mesiac sa na televízne obrazovky vráti seriál Prison Break s novou sériou. Tá naše obľúbené postavy v deviatich epizódach spojí na „poslednom úteku“. V hlavných úlohách si samozrejme zahrajú Wentworth Miller a Dominic Purcell ako Michael Scofield a Lincoln Burrows. Okrem starých známych tvárí objavíme aj zopár nových postáv. Z predošlých trailerov sme sa dozvedeli, že v piatej sérii seriálu Prison Break sa gang spojí aby dostal Michaela von z Yemenskej väznice. Séria sa začne vysielať niekedy v apríli.

Pri nedočkavom čakaní nám na pomoc prichádza nový trailer. Väčšina sa zameriava na Michaela a Lincolna, ale aj na zopár nových, ktoré indikujú, že väčšina deju sa odohrá mimo väzenia. Pozrite si trailer tu:

//platform.twitter.com/widgets.js

V ďalšom príspevku na twitter nám oficiálna stránka seriálu odhalila plagát ku piatej sérii. Ten sa nesie v odkaze „posledného úteku“:

Prison Break poster
Zdroj: screenrant.com

Čo máme čakať od novej série?

Trailer aj plagát sa zameriavajú na jednu myšlienku: v tejto sérii uvidíme Michaelov útek veľmi rýchlo, pričom viac času sa bude príbeh zameriavať na jeho útek z krajiny. V porovnaní s prvým útekom, ktorý sa uskutočnil až 22 epizód po pilotnom diele bude tento útek extrémne rýchly. Toto rozhodnutie ale dáva zmysel. Keď bude Michael totiž vonku z väzenia, dočkáme sa viac interakcií medzi ním a už známymi ostatnými postavami.

Príliš veľa nových informácií sme sa ale aj tak nedozvedeli. Ako to vyzerá, Prison Break: Sequel si tajomstvá necháva pre seba a my budeme musieť počkať do apríla.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -