SeriályTrailery

Prison Break sa vracia! Nový trailer a plagát nás pripravia na oživenie kultového seriálu

Už o chvíľu je to tu. O mesiac sa na televízne obrazovky vráti seriál Prison Break s novou sériou. Tá naše obľúbené postavy v deviatich epizódach spojí na “poslednom úteku”. V hlavných úlohách si samozrejme zahrajú Wentworth Miller a Dominic Purcell ako Michael Scofield a Lincoln Burrows. Okrem starých známych tvárí objavíme aj zopár nových postáv. Z predošlých trailerov sme sa dozvedeli, že v piatej sérii seriálu Prison Break sa gang spojí aby dostal Michaela von z Yemenskej väznice. Séria sa začne vysielať niekedy v apríli.

Pri nedočkavom čakaní nám na pomoc prichádza nový trailer. Väčšina sa zameriava na Michaela a Lincolna, ale aj na zopár nových, ktoré indikujú, že väčšina deju sa odohrá mimo väzenia. Pozrite si trailer tu:

//platform.twitter.com/widgets.js

V ďalšom príspevku na twitter nám oficiálna stránka seriálu odhalila plagát ku piatej sérii. Ten sa nesie v odkaze “posledného úteku”:

Prison Break poster

Zdroj: screenrant.com

Čo máme čakať od novej série?

Trailer aj plagát sa zameriavajú na jednu myšlienku: v tejto sérii uvidíme Michaelov útek veľmi rýchlo, pričom viac času sa bude príbeh zameriavať na jeho útek z krajiny. V porovnaní s prvým útekom, ktorý sa uskutočnil až 22 epizód po pilotnom diele bude tento útek extrémne rýchly. Toto rozhodnutie ale dáva zmysel. Keď bude Michael totiž vonku z väzenia, dočkáme sa viac interakcií medzi ním a už známymi ostatnými postavami.

Príliš veľa nových informácií sme sa ale aj tak nedozvedeli. Ako to vyzerá, Prison Break: Sequel si tajomstvá necháva pre seba a my budeme musieť počkať do apríla.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Upírsky seriál Castlevania pokračuje, štvrtá sezóna práve dostala zelenú

  Seriály

  Seriál Locke & Key: Dočkáme sa očakávanej druhej série?

  Seriály

  Seriál Rick a Morty sa vracia s novými epizódami. Kedy ich uvidíme?

  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Pridaj komentár