Filmy

Professor X a Deadpool spolu v jednom filme? Herec Patrick Stewart by nenamietal

Len pred pár dňami sme konečne mali možnosť vidieť očakávaného Logana. Väčšina diskusie o filme sa zameriava na fakt, že Hugh Jackman končí s rolou Wolverina. Po 17 rokoch mnohých výprav sa s nami herec rozlúčil v temnom R-rated filme. Nezabudnite si prečítať našu recenziu. Spolu s Jackmanom si v emocionálnej snímke zahral aj herec Patrick Stewart. Ten rovnako dlho ako Jackman stvárňoval “šéfa” X-Menov, tiež známy ako Professor X. Ten tiež verejnosti oznamoval, že s rolou definitívne končí a túto postavu už viac hrať nebude. Až doteraz sme si to mysleli tiež.

Keďže je Logan posledným filmom, kde sa títo herci objavia ako postavy, ktoré ich preslávili, za slzy pri sledovaní sa hanbiť určite nemusíte. Tento fakt dodáva filmu ešte väčšiu emocionálnu hĺbku. Najviac sa rozpráva o prevzaní štafety po Jackmanovi, ktoré učinila Dafne Keen a jej postava X-23. Odchod Stewarta, aj keď sa o ňom možno nerozpráva až tak veľa, ako by sa malo, ale určite nie je nedôležitým. Herec sa ale teraz priznáva, že exstistuje scenár, ktorý by ho prinútil sa s radosťou k roli ešte jeden krát vrátiť. Že neuhádnete, čo by to tak mohlo byť?

Deadpool

Zdroj: space.com

Patrick Stewart nedávno poskytol rozhovor stanici MTV. V tom nám prezradil, čo, respektíve kto by ho donútil byť Professorom X znova. Stewart sa priznal, že presvedčiť by ho k tomu nedokázal nikto iný, ako jeden medzi fanúšikmi veľmi obľúbený “hrdina” v červenom obleku. Áno, presne tak. Stewart by chcel, aby sa ako Professor X objavil vo filme s Ryanom Reynoldsom ako Deadpoolom.

Všemocný Reynolds?

Och, akú len má tento vulgárny, vtipný a červeno-odetý šašo moc. Nielen že dokáže presvedčiť producentov, že nezvyčajne R-rated superhrdinský film bude finančne úspešný, tiež dokáže oživiť hercov záujem o úlohu, ktorú hrá takmer 20 rokov. Deadpool 2 je na ceste a nám neostáva nič iné, než dúfať, že sa v ňom Patrick Stewart objaví.

Čo vravíte na dvojicu Professor X a Deadpool? Privítali by ste, keby sa v dvojke Stewart objavil?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  Filmy

  Kto všetko bude členom tímu vo filme Avengers 5 a čo zatiaľ o filme vieme?

  Pridaj komentár