Ako vyzeralo prvé promo video na populárny sitkom Priatelia? Bolo nečakane sexy…

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Sitkom Priatelia

Sitkom Priatelia sú jedným z seriálov všetkých čias. Nebolo tomu tak vždy. Aj keď si tvorcovia a herci sľubovali od novej zábavnej šou veľa, nikde nebolo dané, že sa stane hitom.

Po skončení seriálu herci priznali, že od začiatku vedeli, že to bude dobrý seriál, no nečakali, že až taký prelomový a populárny. Kto by predsa dnes nepoznal Priateľov? Sledovali sme ich ako deti v televízii a teraz ich sledujeme ako dospelí na Netflixe alebo inej platforme.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: vox.com

Aké však boli začiatky tohto seriálu? Vtedy ešte nevychádzali trailery na YouTube tak, ako sme zvyknutí teraz. Seriály si teda museli svoje promo videá vsúvať medzi reklamy do televízie. Priatelia neboli výnimkou. Ako vyzeralo prvé promo video na populárny sitkom Priatelia?

Sexy promo video

V prvom promo videu môžete vidieť našu obľúbenú partiu kamarátov postavených v rade vedľa seba, všetci v bielom decentnom spodnom prádle. Postupne sa predstavujú po mene, ktoré vyslovujú zvodným hlasom a stoja pri tom v sexy póze. Do toho hrá v pozadí pomalá hudba, ktorú by sme zaradili skôr do videí pre dospelých než do reklamy v televízii. Až keď príde rad na Monicu, video naberie obrátky. Po tom, ako odmietne natáčať takú nevhodnú reklamu, sa začne rozčuľovať nad jej konceptom.

Friends - ugly naked guy
Zdroj: mentalfloss.com

Jej rozrušenie však naruší Chandler so svojím tradičným vtipným vstupom, keď pokračuje v reklame „podľa scenára„. Oznámi, že seriál bude vysielaný štvrtky večer na NBC.

Monica sa ho snaží zastaviť a ďalej argumentuje, že predsa nebudú v seriáli v spodnom prádle! Následne sa však vystrašene pozrie na režiséra a opýta sa, či naozaj nebudú musieť byť v spodnom prádle. Promo video je zakončené oficiálnym vyhlásením vysielania seriálu.

Video

V tomto videu je všetko, čo zo seriálu poznáme. Humor, sarkazmus, povahy postáv aj nekonečné hádky a zvady medzi nimi. Už len týmto videom naznačili, o čom seriál bude a určite oslovili mnoho potenciálnych divákov. Posúďte sami. Nemáte chuť si tento slávny sitkom po tomto videu pustiť znova?

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -