Filmy

Legendárny režisér Luc Besson si chce po Valeriánovi opraviť reputáciu. Prvá fotka z thrilleru Anna je tu!

Luc Besson. Režisér, ktorý má na konte klasiky ako Piaty Element, Leon, Brutálnu Nikitu alebo pomerne nový počin Lucy. Jeho najnovšou snímkou bol Valerián a mesto tisícich planét, zatiaľ čo film nebol vyslovene zlý, no jeho zárobky boli. Išlo o vôbec najdrahší francúzsky film a jeho profit jednoducho nebol dostačujúci. Preto sa Luc aj so štúdiom EuropaCorp rozhodli, že bude naďalej robiť to, čo mu išlo najlepšie – akčné thrillery a sci-fi na štýl Lucy, 96 hodín alebo Piaty Element. Jeho pripravovaný film tak nesie názov Anna (pravdepodobne rád používa ženské mená ako názvy filmov) a nepôjde o nič iné, ako jeho klasický akčný thriller.

Herečka Sasha Luss vo filme Valerián a mesto tisícich planét

Herečka Sasha Luss vo filme Valerián a mesto tisícich planét, Zdroj: wired.com

Prvá fotka z thrilleru Anna

Režisér nám ponúkol prvý pohľad na film prostredníctvom fotky, na ktorej vidíme začínajúcu herečku Sashu Luss. Tá sa prvý krát predstavila práve vo filme Valerián a mesto tisícich planét. Vo filme ju však doplnia hviezdy ako oscarová Helen Mirren (Rýchlo a Zbesilo 8), Luke Evans (Dracula: Neznáma legenda) alebo Cillian Murphy (Dunkirk). O film sa postarajú štúdia Lionsgate a Bessonov EuropaCorp. Film Anna bude akčným thrillerom s rozpočtom 30 miliónov amerických dolárov. Jedná sa o originálny nápad a scenár napísal takisto Besson. Snímka sa aktuálne nachádza v štádiu pre-produkcie, natáčať sa začne už budúci mesiac.

Spoločne s EuropaCorp tak chcú natočiť šnúru podobných filmov, no tentokrát ich budú produkovať menej a Besson nad nimi bude mať oveľa väčšiu kontrolu. Všetky projekty by mali mať rozpočet okolo 25 až 35 miliónov amerických dolárov. O filme bohužiaľ nič viac nevieme. Sme naozaj zvedaví, ako to dopadne, hlavne pokiaľ je hlavnou hrdinkou začínajúca herečka. Bessonovi však plne veríme a dúfame, že sa film dočká väčšieho úspechu ako nepodarený Valerián.

Teraz si už pozrite vyššie spomínanú prvú fotku z filmu. Čo vravíte na tento projekt zatiaľ vravíte?

Anna

Zdroj: comingsoon.net

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár