Hans Zimmer predstavil prvú hudobnú nahrávku z filmu Wonder Woman 1984. Páči sa vám?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Prvá hudobná nahrávka z filmu Wonder Woman 1984

Film Wonder Woman 1984 už čoskoro príde do kín. Nanešťastie aj jeho tento film presúvanie premiéry a namiesto leta si ho pozrieme až na jeseň. Hans Zimmer, skladateľ filmovej hudby, ktorý robil k tejto snímke soundtrack, nás však navnadil novou hudobnou ukážkou. Prvá hudobná nahrávka z filmu Wonder Woman 1984 je vonku a vy si ju môžete vypočuť nižšie v článku.

Hans Zimmer je skladateľ filmovej hudby, ktorého hudba sa nachádza v mnohých známych a oceňovaných filmoch a za svoje piesne získal aj mnoho hudobných cien. Zimmer už skladal hudbu do DC filmov aj predtým, počuť sme ju mohli napríklad v trilógii Batman od Christophera Nolana, vo filme Batman vs Superman: Úsvit spravodlivosti alebo vo filme Muž z ocele.

Pieseň Themyscira

Wonder Woman 1984 je najnovší film z filmového univerza DCEU od spoločnosti Warner Bros. Diana Prince, alebo teda Wonder Woman sa nachádza v 80. rokoch minulého storočia, kde sa bude musieť postaviť novým nepriateľom. Avšak prekvapujúco stretne aj nejakých starých. Na režisérsku stoličku zasadla Patty Jenkins, ktorá sa postarala aj o réžiu prvej časti.

V hlavnej úlohe Wonder Woman sa nám opäť ukáže herečka Gal Gadot. Ďalej vo filme uvidíme Chrisa Pinea ako Stevea Trevora, Kristen Wiig ako The Cheetah, Pedra Pascala ako Maxa Lorda, Robin Wright ako Antiope a Connie Nielsen ako Hippolyta. Z producentov filmu stojí za zmienku Zack Snyder, ktorý momentálne pracuje na svojej verzii filmu Justice League. Wonder Woman 1984 uvidíme v kinách už 2. októbra 2020.

Páči sa vám táto prvá hudobná nahrávka z nového filmu Wonder Woman 1984? Tešíte sa na samotný film? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net, sk.wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -