Prvá ukážka 7. série Game of Thrones!

Nenechajte si ujsť

Jeden z najpopulárnejších seriálov sa vracia. Potvrdzuje to aj ukážka „Coming in 2017“ čo je v preklade „Príde v 2017“ z HBO. Na tej môžeme vidieť aj kúsok z tohto seriálu. Samozrejme, papparazim sa podarilo nafotiť nejaké scény, ktoré nám aspoň trocha priblížili dej alebo obsadenie. Ale HBO nám prinieslo novú perspektívu. Spolu s exkluzívnymi scénami zo 7. série Game of Thrones v nás trailer vzbudzuje nepochybne zvedavosť. Na tých môžeme vidieť Jona rozprávať s niekým, no nie v Čiernom hrade ani v Zimohrade. Tiež môžeme vidieť Aryu na koni alebo Sansu, ktorej postava sa počas seriálu zmenila snáď najviac.

Arya Stark

Čo nám prinesie 7. séria Game of Thrones?

Mnohí veria, že sa odhalí, že Jon je naozaj vyvoleným a kľúčovým v porazení bielych chodcov. Tiež ho mnohí shippujú s krásnou Deanerys, Matkou Drakov. Tá je však podľa všetkého jeho teta, no keďže nevyzerá, že s incestom tam majú problém, stať sa môže všeličo. Prichádzajú však aj bláznivé teórie o tom, ako je zakrpatený Tyrion tretím potomkom draka. Viete si to predstaviť? Traja draci a traja potomkovia drakov rovná sa snáď 3 jazdci. V 7. sérii sa tiež pozrieme na to ako sa Danny vysporiada s obsadením železného trónu, lebo priznajme si, nie je od toho ďaleko. A naozaj by nebolo na škodu ak by po jej boku sedel Jon. Čo myslíte? Určite nám dajte vedieť. Sme radi každej odozve.

P.S. Video s krátkou ukážkou zo 7. série Game of Thrones pre vás, s láskou od HBO (a samozrejme tiež od Rewindu)

P.P.S Medzi časom už z Twitteru zmizlo ako video, tak aj účet na ktorom sa nachádzalo. Očividne bohovia z HBO nebol s týmto videom veľmi spokojný. A však nám sa podarilo video znova nájsť.

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -