Koľko viet povie Tom Hardy, vie Harry Styles hrať, a čo ďalšie nám prezradili prvé reakcie na Dunkirk?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvé názory na Dunkirk nás pripravujú na vojnovú jazdu v štýle Nolan!

Nolanova epika sa už pomaly rúti do našich kín, no niektorí šťastlivci už túto jazdu majú za sebou. Kompletné recenzie môžeme čakať už 14. júla, no je to práve dnes, čo sa zrušilo embargo na tie prvé krátke reakcie. Čo si teda máme z ich slov zobrať k srdcu a čo viac sa im podarilo k filmu prezradiť? Nolanových priaznivcov sklamem, tento film nevyzerá na to, že sa zapíše ako jeho najlepší počin.

Prvé reakcie sú síce veľmi pozitívne, no o žiadnu bombu nejde, iba skôr o vynikajúci zážitok. Dunkirk je vraj nervózne napínavý s dychberúcimi akčnými scénami a vynikajúcou hudbou. Nič ako Dunkirk sme vraj ešte nevideli a vraj ho treba zažiť v IMAX. Reakcie nám taktiež vravia, že ide o takmer tichý film s pár dialógmi. Celkovo vyzdvihujú Nolana ako jedného z najlepších režisérov tejto doby, no body mu v tomto prípade strhávajú za postavy, ktoré tam vraj ako keby ani neboli.

Príbeh, ktorý ste ešte nevideli…, zdroj: express.co.uk

No a to je určite škoda, keďže Dunkirk sa môže pochváliť aj dobrými hereckými menami. Ak si však myslíte, že Tom Hardy bude na plátne behať každú chvíľu, mýlite sa. V celom filme vraj povie len 10 viet. Čo sa týka Nolanovho čierneho koňa, Harryho Stylesa, tak ho ľudia chvália, že talent na herectvo skutočne má! Celkovo však vravia, že Nolan má na konte už aj lepšie filmy. Čo nás teda podľa tohoto všetkého čaká? Úžasná, napínavá a dychberúca jazda, no bez rozvinutých postáv. Vyzerá to teda tak, že na Nolanov oscar si ešte počkáme. Nič z tohoto by nás však nemalo odradiť, keďže pôjde stále o vynikajúco natočený film, očami Christophera Nolana!

Prvé reakcie sú teda veľmi pozitívne, no aj tie už vytýkajú chyby. O Nolanove majstrosvké dielo teda nepôjde, no z kinosál vyjdeme s vynikajúcim zážitkom. Čo od filmu čakáte vy, nám napíšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -