Filmy

Prvé fotky z filmu X-Men: Dark Phoenix nám odhaľujú smrť mutanta, nový vzhľad Mystique a žhavú Jean Grey!

Ešte len včera sme vám podali informáciu o tom, že otca série X-Men, Bryana Singera, štúdio FOX jednoducho vyhodilo. Našťastie, pripravovanú tímovku X-Men: Dark Phoenix to nijak neovplyvní, pretože sa o ňu stará režisér Simon Kinberg. Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše, včera sme sa totižto o nachádzajúcom X-Men filme dozvedeli plno informácií a dokonca sme sa dočkali aj prvých fotiek. Tie prezrádzajú mnoho zaujímavých vecí, na ktoré sa spolu taktiež pozrieme. Príbeh filmu sa bude odohrávať v roku 1992, kedy sa tím X-Men považuje za národných hrdinov. Profesor X tak svoj tím motivuje pre ešte ťažšie a nebezpečnejšie misie. Pohroma sa však začne vtedy, keď sa X-Meni vydajú na záchrannú misiu do vesmíru. V Jean Grey sa totižto po zasiahnutí solárnou žiarou prebudí jej nechválne známy “Fénix“, ktorého zlomok sme mohli vidieť na konci filmu X-Men: Apocalypse.

Nový výzor Jennifer Lawrence ako Mystique

Nový výzor Jennifer Lawrence ako Mystique, Zdroj: ew.com

Prvé fotky z Dark Phoenix sú tu!

Tím sa tak po prvýkrát vyberie do otvoreného vesmíru, kde budú bojovať s intergalaktickou armádou, samotným Dark Phoenixom ale aj s hlavnou záporáčkou filmu, ktorú si zahrá Jessica Chastain. Meno jej postavy nebolo zatiaľ nikde odhalené, no popis sedí na “meničku” menom Lilandra. Taktiež sme sa dozvedeli, že sa v polovici filmu dočkáme obrovskej zápletky, ktorá navždy zmení smer tejto franšízy. Malo by ísť o najviac emotívnu časť série, v ktorej bude veľa obety a utrpenia. Herečka Jennifer Lawrence, ktorá si už po tretí krát zopakuje rolu mutantky Mystique prezradila, že po hereckej stránke ide o jej najlepšiu skúsenosť v tejto sérii. Jedna z prvých fotiek odhaľuje aj pohreb, na ktorom môžeme vidieť Profesora Xaviera, Nightcrawlera, Cyclopsa, a Storm. Film Dark Phoenix tak nepochybne zabije niektorého z mutantov. Pravdepodobne by mohlo ísť o Mystique alebo Beasta, kedže tieto postavy sú s nami už od filmu X-Men: First Class.

Spomínaný pohreb neznámeho mutanta

Spomínaný pohreb neznámeho mutanta, Zdroj: ew.com

Taktiež je prekvapením, že sa pre film Dark Phoenix vrátili mená ako Jennifer Lawrence (Mystique), Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Profesor X) a Nicholas Hoult (Beast), keďže týmto hercom vypršala zmluva už po snímke X-Men: Apocalypse. Okrem nich sa vrátia aj herci a ich postavy ako Tye Sheridan (Cyclops), Alexandra Shipp (Storm), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Sophie Turner (Jean Grey), Evan Peters (Quicksilver) a Olivia Munn (Psylocke).

Film X-Men: Dark Phoenix sa svojej premiéry dočká 2. novembra 2018. Teraz si však pozrite všetky fotky, ktoré si pre nás magazín EW pripravil!

Prvý pohľad na záporáčku, ktorú si zahrá Jessica Chastain!

Prvý pohľad na záporáčku, ktorú si zahrá Jessica Chastain!, Zdroj: ew.com

Jean Grey bude zlomovou postavou pre príbeh filmu

Jean Grey bude zlomovou postavou pre príbeh filmu, Zdroj: ew.com

Tím X-Men sa po prvýkrát vydá do vesmíru

Tím X-Men sa po prvýkrát vydá do vesmíru, Zdroj: ew.com

Režisér Simon Kinberg a herec Michael Fassbender

Režisér Simon Kinberg a herec Michael Fassbender, Zdroj: ew.com

Žhavá Jean Grey (Sophie Turner) ako Dark Phoenix

Žhavá Jean Grey (Sophie Turner) ako Dark Phoenix, Zdroj: ew.com

Sophie Turner na obálke časopisu EW

Sophie Turner na obálke časopisu EW, Zdroj: ew.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár