Prvé fotky z filmu X-Men: Dark Phoenix nám odhaľujú smrť mutanta, nový vzhľad Mystique a žhavú Jean Grey!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte len včera sme vám podali informáciu o tom, že otca série X-Men, Bryana Singera, štúdio FOX jednoducho vyhodilo. Našťastie, pripravovanú tímovku X-Men: Dark Phoenix to nijak neovplyvní, pretože sa o ňu stará režisér Simon Kinberg. Nebudeme chodiť okolo horúcej kaše, včera sme sa totižto o nachádzajúcom X-Men filme dozvedeli plno informácií a dokonca sme sa dočkali aj prvých fotiek. Tie prezrádzajú mnoho zaujímavých vecí, na ktoré sa spolu taktiež pozrieme. Príbeh filmu sa bude odohrávať v roku 1992, kedy sa tím X-Men považuje za národných hrdinov. Profesor X tak svoj tím motivuje pre ešte ťažšie a nebezpečnejšie misie. Pohroma sa však začne vtedy, keď sa X-Meni vydajú na záchrannú misiu do vesmíru. V Jean Grey sa totižto po zasiahnutí solárnou žiarou prebudí jej nechválne známy „Fénix„, ktorého zlomok sme mohli vidieť na konci filmu X-Men: Apocalypse.

Nový výzor Jennifer Lawrence ako Mystique
Nový výzor Jennifer Lawrence ako Mystique, Zdroj: ew.com

Prvé fotky z Dark Phoenix sú tu!

Tím sa tak po prvýkrát vyberie do otvoreného vesmíru, kde budú bojovať s intergalaktickou armádou, samotným Dark Phoenixom ale aj s hlavnou záporáčkou filmu, ktorú si zahrá Jessica Chastain. Meno jej postavy nebolo zatiaľ nikde odhalené, no popis sedí na „meničku“ menom Lilandra. Taktiež sme sa dozvedeli, že sa v polovici filmu dočkáme obrovskej zápletky, ktorá navždy zmení smer tejto franšízy. Malo by ísť o najviac emotívnu časť série, v ktorej bude veľa obety a utrpenia. Herečka Jennifer Lawrence, ktorá si už po tretí krát zopakuje rolu mutantky Mystique prezradila, že po hereckej stránke ide o jej najlepšiu skúsenosť v tejto sérii. Jedna z prvých fotiek odhaľuje aj pohreb, na ktorom môžeme vidieť Profesora Xaviera, Nightcrawlera, Cyclopsa, a Storm. Film Dark Phoenix tak nepochybne zabije niektorého z mutantov. Pravdepodobne by mohlo ísť o Mystique alebo Beasta, kedže tieto postavy sú s nami už od filmu X-Men: First Class.

Spomínaný pohreb neznámeho mutanta
Spomínaný pohreb neznámeho mutanta, Zdroj: ew.com

Taktiež je prekvapením, že sa pre film Dark Phoenix vrátili mená ako Jennifer Lawrence (Mystique), Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Profesor X) a Nicholas Hoult (Beast), keďže týmto hercom vypršala zmluva už po snímke X-Men: Apocalypse. Okrem nich sa vrátia aj herci a ich postavy ako Tye Sheridan (Cyclops), Alexandra Shipp (Storm), Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler), Sophie Turner (Jean Grey), Evan Peters (Quicksilver) a Olivia Munn (Psylocke).

Film X-Men: Dark Phoenix sa svojej premiéry dočká 2. novembra 2018. Teraz si však pozrite všetky fotky, ktoré si pre nás magazín EW pripravil!

Prvý pohľad na záporáčku, ktorú si zahrá Jessica Chastain!
Prvý pohľad na záporáčku, ktorú si zahrá Jessica Chastain!, Zdroj: ew.com
Jean Grey bude zlomovou postavou pre príbeh filmu
Jean Grey bude zlomovou postavou pre príbeh filmu, Zdroj: ew.com
Tím X-Men sa po prvýkrát vydá do vesmíru
Tím X-Men sa po prvýkrát vydá do vesmíru, Zdroj: ew.com
Režisér Simon Kinberg a herec Michael Fassbender
Režisér Simon Kinberg a herec Michael Fassbender, Zdroj: ew.com
Žhavá Jean Grey (Sophie Turner) ako Dark Phoenix
Žhavá Jean Grey (Sophie Turner) ako Dark Phoenix, Zdroj: ew.com
Sophie Turner na obálke časopisu EW
Sophie Turner na obálke časopisu EW, Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -