Prvé fotky z filmu Ako si vycvičiť draka 3 odhaľujú záporáka a pripravujú nás na posledné dračie dobrodružstvo!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Najčítanejšie za 7 dní

Prvé fotky z filmu Ako si vycvičiť draka 3 nás pripravujú na záverečné dračie dobrodružstvo!

Už zajtra sa všetci konečne dočkáme! Oficiálny trailer na tretí diel úspešnej a fanúšikmi milovanej fantasy série Ako si vycvičiť draka už čoskoro odhalí svoje prvé scény z filmu. Keďže je ale čakanie neúprosné a štúdio vie, ako veľmi je pokračovanie očakávané, poskytlo nám prvý oficiálny pohľad na pár záberov z filmu prostredníctvom oficiálnych fotiek. Na tých môžeme vidieť staršieho Štikúta aj s Astrid, zamilovaného Bezzubého spolu s jeho milou a aj nového záporáka!

Podľa toho čo zatiaľ vieme o treťom filme sa bude príbeh sústreďovať na obranu ostrova Berk pred hroznou katastrofou, ktorej bude musieť čeliť Štikút už ako náčelník dediny. Ako to však bude zvládať netušíme, keďže Bezzubý bude určite radšej tráviť čas s jeho bielou družkou, ktorá sa podľa nových informácií volá Light Fury (teda aspoň jej druh). Kto sa ale stal záporákom filmu? Pôjde o muža s menom Grimmel the Grisly, ktorý je zodpovedný za vyhubenie všetkých Nočných Besov. Jeho jediným cieľom teda bude dostať aj toho posledného – Bezzubého!

Trojka bude posledná a trailer príde už zajtra!

Vyzerá to teda tak, že nás čaká poriadne napínavé dobrodružstvo. Bohužiaľ, máme pre vás ešte jednu novinku, ktorá asi mnoho fanúšikov nepoteší. Režisér Dean DeBlois potvrdil, že toto bude skutočne posledné filmové dračie dobrodružstvo. Celkovo teda pôjde o krásny trojdielny príbeh o chlapcovi, ktorý zjednotil vikingov a drakov a následne stal sa vodcom dediny.

DeBlois potvrdil ešte aj to, že tak ako v knihách aj tu sa dozvieme, prečo vlastne draky zmizli z dnešného sveta, no vraj to bude kompletne originálne vysvetlenie. Tvorcovia nám teda sľubujú poriadny koniec série a my veríme, že nás nesklamú. Našu vieru v tento film vlastne potvrdzuje aj táto práve-zverejnená dvojsekundová scéna zo zajtrajšieho traileru.

UPDATE: Trailer nájdete tu.

Tešíte sa na ukončenie dračej série? Ako hodnotíte predošlé dva filmy? Vstúpi podľa vás táto séria medzi najlepšie filmové trilógie? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -