Prvé fotky z natáčania Black Widow dorazili! Čo odhaľujú o príbehu mŕtvej hrdinky?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Fotky z natáčania Black Widow nájdeš nižšie

Po premiére Avengers: Endgame ostalo vo vzduchu visieť viacero veľkých otázok o budúcnosti Marvel Cinematic Universe. Dosť možno tou najväčšou je však tá, ktorá sa týka Black Widow. Tvorcovia týchto populárnych tímoviek nám už zopárkrát ukázali, že sa neboja zabiť ani hlavné postavy, pričom Endgame nebol výnimkou. Natasha Romanoff zomrela, čo mnohých zmiatlo, keďže sa momentálne chystá jej sólovka. Už však nemusíme hádať, o čom bude! Prvé fotky z natáčania totižto potvrdzujú dohady.

film black widow
Zdroj: marvel-movies.fandom.com

Fotky z natáčania Black Widow

Súčasťou filmu Avengers: Endgame neboli len epické hrdinské momenty, ale aj smutné a tragické chvíle. Dáva to logiku, keďže v najnovšej marvelovke sme sa nadobro rozlúčili s hneď dvoma Avengermi. Dokonca aj osud Iron Mana bol predurčený, preto je jasné, že s Black Widow tomu nebolo inak.

O jej sólovke sa rozpráva už vcelku dlhú dobu, no bol to až samotný Endgame, ktorý nás presvedčil, aby sme jej venovali viac pozornosti. Ako je možné, že sa ide natáčať film o postave, ktorá práve zomrela? Nuž, možností je viacero, no nové fotky prakticky potvrdzujú jednu konkrétnu. Príbeh Black Widow teda bude prequel.

fotky z natáčania Black Widow
Zdroj: agendasettingdiario.com

Fanúšikovia sa zamýšľali nad tým, o čom by len mohol byť dej vlastného filmu tejto agentky. Reálnou možnosťou doteraz bolo to, že nás zavedie do 5-ročného časového skoku medzi zabitím Thanosa až návratom Ant-Mana. Prvé zábery z natáčania však odhaľujú Scarlett Johansson s dlhými ryšavými vlasmi.

Keďže ich mala na konci Infinity War / začiatku Endgame blond a krátke, nie je pravdepodobné, že ide o tento časový úsek. Veľa možností už neostáva, môžeme si teda byť takmer istí, že sólovka Black Widow sa zameria na to, ako sa z Nataše vlastne stala agentka.

Neoficiálny začiatok natáčania sa odohral v nórskom mestečku Sæbø. Scarlett Johansson už stihla natočiť scénu na trajekte a príchod do supermarketu. Takmer všade sa nachádza azbuka, čo ešte viac podporuje teóriu, že sa dozvieme, ako sa z Nataše stala Black Widow. Pôjde o samotný úvod snímky?

Ako na vás zapôsobili prvé fotky z natáčania tejto sólovky? Tešíte sa na tento film, alebo vás zatiaľ veľmi neberie? Vaše názory a pocity nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: dagbladet.no, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -