VIDEO: Pozrite si epické prvé minúty z filmu Wonder Woman 1984 úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Prvé minúty filmu Wonder Woman 1984

Pozrite si film v kinách, dokým môžete. Krásna Gal Gadot je späť ako amazonská bojovníčka Diana Prince v dojímavom pokračovaní, ktoré vo štvrtok prišlo do kín. Bohužiaľ, novinka Wonder Woman 1984 sa tam zdrží iba dodnes (18.12.), keďže na Slovensko prichádza počas sviatkov ďalší lockdown v spojení s opatreniami proti šíreniu ochorenia COVID-19.

Určite si prečítajte našu recenziu, v ktorej nájdete hneď niekoľko dôvodov, prečo neprísť o zážitok z kina. Jedným z nich je neuveriteľný hudobný doprovod skladateľa Hansa Zimmera, ktorý by bolo hriechom nepočuť vo veľkej sále. Jedinou ďalšou alternatívou bude streamovacia služba HBO Max, na ktorú film príde už 25. decembra.

Wonder Woman 1984 recenzia
Zdroj: Clay Enos/Warner Bros. Pictures

Štúdio Warner Bros. svojim divákom ponúklo aspoň malú ochutnávku toho, na čo sa môžu tešiť. Prvé minúty filmu Wonder Woman 1984 totiž nájdete na YouTube úplne zadarmo. Úvodná scéna filmu sleduje mladú Dianu na svojom rodnom ostrove Themyscira, kde bola vychovaná za amazonskú bojovníčku.

Na ostrove práve prebieha niečo ako amazonské olympijské hry, ktorých sa zúčastňuje aj Diana. Vo videu nechýba ani generálka Antiope (Robin Wright), Dianina teta, ktorá jej dáva užitočné rady. Celé dianie sleduje kráľovná Hippolyta (Connie Nielsen), jej matka. Otváracia scéna filmu je doprevádzaná epickou hudobnou skladbou „Themyscira“ od Hansa Zimmera.

Oficiálna synopsa WW84

“Veľmi rýchlo sa presúvame do 80. rokov, kde začína ďalšie dobrodružstvo na veľkej obrazovke. Wonder Woman sa stretáva s dvomi úplne novými nepriateľmi: Max Lordom a Cheetah. Vďaka režisérke Patty Jenkins na čele a Gal Gadot, ktorá sa vracia v hlavnej úlohe, je WW84 filmom štúdia Warner Bros., ktorý nadväzuje na prvú rekordnú snímku Wonder Woman z roku 2017 so zárobkom 882 miliónov dolárov. Vo filme si zahrali Chris Pine ako Steve Trevor, Kristen Wiig ako Cheetah, Pedro Pascal ako Maxwell Lord, Robin Wright ako Antiope a Connie Nielsen ako Hippolyta.”

Wonder Woman 1984 má tak v porovnaní s prvým filmom obrovský časový skok a zavedie nás rovno do 80. rokov minulého storočia, kde sa bude musieť Diana popasovať s novými zápornými postavami – Maxwell Lord (Pedro Pascal) a Cheetah (Kristen Wiig).

PS: Pokiaľ budete mať tú možnosť film vidieť v kine, nezabudnite ostať na potitulkovú scénu!

Nadchla vás úvodná scéna filmu a plánujete si pokračovanie pozrieť v kine alebo na HBO Max? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -