Filmy

Dorazili prvé reakcie na Captain Marvel! Prichádza do MCU nové epické dobrodružstvo?

Trvalo to dlhé roky a vyše 20 filmov, kým konečne uvidíme ženskú sólovku v MCU. Poriadne sme sa načakali, no už onedlho uvidíme výsledok tohto čakania. Sme veľmi zvedaví, čo sa vo filme Captain Marvel udeje, ako nadviaže na Avengerov a či nás nadchne. Zatiaľ ho obklopuje rúška tajomstva, no to sa dnes mení! Ako dopadli prvé reakcie na Captain Marvel a čo nám prezrádzajú?

captain marvel super bowl trailer

Zdroj: photosgratuite.eu

Prvé reakcie na Captain Marvel!

Budúcnosť MCU je ešte svetlejšia pridaním Captain Marvel medzi ostatných. Presvedčili ma postoj, sila a energia Brie Larson. Lashana Lynch tiež! Ben Mendelshon je perfektne obsadený ako Talos. A áno, Goose kradne scény, v ktorých sa objavuje. Neviem sa dočkať, kedy si ho pozriem znova.
Perri Nemiroff

Captain Marvel je ABSOLÚTNE ÚŽASNÁ. Nikdy som nesúcitil s postavou Marvelu ako s Carol. Je tvrdohlavým múdrym dieťaťom deväťdesiatych rokov, ktorým chcem byť.
Ash Crossan

Captain Marvel je parádna! Sú v nej zaujímavé prekvapenia, ktoré som nečakal, a záhady, ktorými disponuje, sú pútavé a zábavné. Brie Larson je skvelá, spravila fantastický prvý krok do MCU.
Eric Eisenberg

Captain Marvel má úžasný tón sci-fi 90-tych rokov s atmosférou, ktorú nemá akákoľvek iná Marvelovka. Je retro a trippy, mysteriózna a zvláštna. V prekvapivých miestach je vtipná a v správnych miestach je badass. Neustále zabáva, pretože sa vkuse mení. Spĺňa všetky body.
Erik Davis

Fanúšikovia komiksov Captain Marvel si zamilujú film. Tak to je.
Brandon Davis

#CaptainMarvel: No, Thanos je v pi*i.
Angie J. Han

captain marvel trailer

Zdroj: twitter.com

Ako vravia prvé reakcie, podľa všetkého je Captain Marvel fantastickým prídavkom do MCU! Tešíte sa, že si ho už onedlho pozrieme?

Zdroj: screenrant.com, twitter.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Neo a Trinity jazdia na motorke a skáču z budovy na nových videách z natáčania filmu Matrix 4

  Filmy

  V dielni Disney sa vraj vyvíja hraný film Na vlásku. Uvidíme princeznú Rapunzel a Flynna v novom rozprávkovom príbehu?

  Filmy

  Film zo sveta Call of Duty sa odkladá. Vývojári z Activision majú vraj nové priority

  Filmy

  Uvidíme vo filme Suicide Squad 2 záporáka menom Bane? Dôkazy hovoria jasne

  Pridaj komentár