Prvé reakcie na film Aquaman dorazili! S ktorým MCU počinom ho zrovnávajú?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Už o pár mesiacov uvidíme sólovku Aquamana – prvý film od vydania nepodareného Justice League. DCEU, oficiálne pomenovaný Worlds of DC, to mal doteraz ťažké. Všetko to začalo Mužom z ocele, ktorý bol ešte dostatočne úspešný. Po ňom však prišli Batman V Superman a Suicide Squad, ktoré má skutočne rád len málokto. Chvíľkovú slávu obnovila Wonder Woman, no zaklincovala to vyššie spomenutá tímovka Justice League, ktorá sa bez úspechu snažila vygenerovať úspech podobný Marvelu. Všetko to už onedlho môže zmeniť film Aquaman a my už z prvých reakcií vieme, či sa štúdio Warner Bros. spamätalo!

trailer na film aquaman
Zdroj: ign.com

Prvé reakcie na film Aquaman

Skoré premietanie takmer dokončeného filmu sa uskutočnilo v Los Angeles, California. Na sociálnej sieti Twitter sa chvíľu potom objavili reakcie z druhej ruky. To znamená, že nereagujú tí ľudia, ktorí samotný film pozerali, ale ľudia, ktorí sa s nimi rozprávali. Prvé reakcie na film Aquaman nám skrz internet premostili Christopher Marc, KC Walsh a Steven Weintraub:

„Počul som, že je dobrý (nie úžasný), čo je všetko v čo môžeme nakoniec dúfať. A mne to stačí.“

„Aquaman je MCU film Fázy 1 skrz naskrz, takže ak sa vám páčili, budete to milovať. Ak sa vám nepáčili, Aquaman vás asi veľmi nezabaví.“

„Hádajte ktorý nadchádzajúci superhrdinský film mal minulú noc skoré premietanie v San Fernando Valley? Počul som dobré veci…“

Dobré správy?

Aj keď nejde o ohromujúco pozitívne reakcie, môžeme si vydýchnuť. Po dávnejších nezdaroch bude možno práve Aquaman, ktorý celé univerzum uvedie na správny smer. Spolu s Wonder WomanMužom z ocele pôjde o tri najlepšie Worlds of DC filmy. To značí jednu vec: pri budovaní univerza sú naozaj zo začiatku najdôležitejšie sólovky. Najprv treba predstaviť samotné postavy a až potom ich hodiť o chaotickej tímovky. Presne, ako to vo Fáze 1 svojich filmov spravil Marvel. Tí s pôvodnými Avengers prišli až po piatich samostatných príbehoch.

Zdroj: wallpapersite.com

Taktiež je dôležité podotknúť, že šlo o naozaj skoré premietanie. Režisér James Wan a štúdio Warner Bros. teda majú ešte zopár mesiacov čas vykonať zmeny, ktoré film ešte zlepšia. Dnes sme sa akurát tak dozvedeli, že súčasná verzia Aquamana je dobrá. Musíme teda dúfať, že budúce zmeny ju nezhoršia.

Čo vravíte na prvé reakcie na film Aquaman? Veríte, že sa dočkáme podarenej komiksovky, alebo štúdiu už viac nedôverujete? Vaše názory a postrehy nám zanechajte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -