Filmy

Prvé reakcie na film Shazam! dorazili! Vyrovnalo sa DC Marvelu?

Prvé reakcie na film Shazam!

Štúdio Marvel len včera do kín uviedlo film Captain Marvel, ktorý je jedným z najzábavnejších z celého MCU. Vtipnú a zábavnú komiksovku však plánuje aj DC, ktoré sa Aquamanom presvedčilo, že diváci sa nevedia nabažiť ľahkých a akčných príbehov. Tento recept by mal k dokonalosti doviesť pripravovaný Shazam!, ktorého v kinách uvidíme o necelý mesiac. Máme sa na čo tešiť? To nám práve prezradili prvé reakcie od zahraničných divákov, ktoré hovoria jasnou rečou!

Shazam trailer
Zdroj: reddit.com

Shazam je emocionálny nevyrovnaný, no totálne ZÁBAVNÝ. Zachary Levi doviedol Shazama k dokonalosti, aj keď tým skutočným hrdinom je Jack Dylan Grazer. V skratke je to priemerný superhrdinský film – no cítiť niečim novým.
Mansoor Mithaiwala

Konečne mi dovolili povedať, že Shazam bol fantastický! Plný citov a vyplňovania detských snov. Je vtipný a atmosféra je presne na správnom mieste. Zachary Levi je perfektný vo svojej úlohe, rovnako aj Asher Angel, o ktorom som presvedčená, že je bratom Maisie Williams!
Jenna Busch

Zachary Levi žiari charizmou a hravosťou, zatiaľ čo ukazuje zraniteľnosť a silu, ktorá je potrebná pre zvládnutie superhrdinskej úlohy. Má tú správnu iskru, to je isté, a dúfam, že Shazam sa v DCEU objaví znova a znova, či už v sólovke, alebo tímovke.
Paul Shirey

trailer na film SHAZAM
Zdroj: youtube.com

Shazam je totálne potešenie! Úžasne pestrý, kopa citov a skvelý zábavný tón. Rodinné prvky sú veľmi príťažlivé a rovnako je na tom aj sledovanie Zacharyho Leviho, ktorý objavuje svoje nové schopnosti. Po filme “To” som to už povedala, no zopakujem to – Jack Dylan Grazer je hviezda.
Perri Nemiroff

Zachary Levi si narodil, aby hral Shazama. Spolu s kolegom Jackom Dylanom Grazerom prinášajú kopec zábavy. Film je plný veľkých prekvapení pre komiksových nadšencov a ponúka dostatočný mainstreamový appeal, aby zaujal nových fanúšikov. Silné stránky Shazama jednoznačne prevažujú jeho slabiny.
Jim Vejvoda

Shazam je z časti “Sám doma,” z časti “Veľký,” teda rodinný, šťastný, zasnívaný superhrdinský film, ktorý je občas prehnaný a trápny. Je zábavnou zábavou a bol som prekvapený, ako veľa emócií prináša.
Peter Sciretta

Shazam!
Zdroj: uhdpixel.com

Presvedčili vás tieto reakcie o tom, že DC sa stavia na nohy? Prekonajú podľa vás zábavnými komiksovkami farebné príbehy od Marvelu? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com, twitter.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Neo a Trinity jazdia na motorke a skáču z budovy na nových videách z natáčania filmu Matrix 4

  Filmy

  V dielni Disney sa vraj vyvíja hraný film Na vlásku. Uvidíme princeznú Rapunzel a Flynna v novom rozprávkovom príbehu?

  Filmy

  Film zo sveta Call of Duty sa odkladá. Vývojári z Activision majú vraj nové priority

  Filmy

  Uvidíme vo filme Suicide Squad 2 záporáka menom Bane? Dôkazy hovoria jasne

  Pridaj komentár