Prvé reakcie na film To Kapitola 2 sú tu! Sklamal film divákov?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Od druhej kapitoly hororu To nás delí už iba pár dní. Film príde do slovenských kín už 5. septembra a fanúšikovia sa nevedia dočkať. Režisér Andy Muschietti totiž nasľuboval len to najlepšie – viac strachu, viac krvi a v prvom rade dlhý, takmer trojhodinový zážitok. Od pokračovania očakávame veľa, predsa len je prvá časť vôbec najúspešnejším hororom v histórii.

Celosvetovo zarobil neuveriteľných 700,4 miliónov amerických dolárov, čo sa dvojka pokúsi prekonať. Premietania pre kritikov a vyvolených divákov už prebehli, čím sa samozrejme pochválili na sociálnych sieťach ako Twitter. Aké sú ich prvé reakcie na vôbec najočakávanejší horor tohto roka? Poďme sa na to pozrieť!

Prvé reakcie na film To Kapitola 2

Takže, #ITChapterTwo: je to veľmi dobré, no nie vynikajúce. Užil som si to, ale NEZAMILOVAL som si to. Prvý film je veľmi ťažkým orieškom na prekonanie. DVOJKA je nechutná, zvláštna no iba zriedka strašidelná. Vynikajúco vystihla dôležité aspekty z knihy, no zdá sa byť pridlhá. Obsadenie je esom v rukáve a Billa Hadera BY MALI zvážiť na Oscary.

Väčšinu filmu TO KAPITOLA 2 som si užil. Prvá polovica (veľmi dlhého filmu!) je vynikajúca. A nové dospelé obsadenie je naozaj hviezdne. Druhá polovica nie je až tak dobrá. Celkovo nie je druhá kapitola tak dobrá, ako prvý film.

Naozaj som si užil #ITChapterTwo, ktorý slúži ako výborný koniec k prvému filmu. Má niekoľko výborných šokujúcich a strašidelných scén s mladším a starším obsadením. Bill Hader si absolútne ukradol celý film, ktorý vyvážil srdcervúce emócie so strašidelnými jump scaremi.

#ITChapterTwo je úžasným doplnkom k #ITChapterOne. Je to veľmi podobné s výbornou chémiou hereckého ansámblu a výborným mixom humoru a hororu. Druhá časť hrá na oveľa vážnejšiu strunu a zaoberá sa s porazením bremena detskej traumy. Koniec ma jednoznačne rozplakal. Bill Hader si ukradol celú šou.

Niekoľko ďalších reakcií

Vyzerá to tak, že To Kapitola 2 bude o niečo slabšia než prvá časť. Každopádne, herecké obsadenie zachráni celý film. Čo hovoríte na prvé reakcie vy?

Zdroj: screenrant.com, cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -