FilmyOdporúčame

Prvé reakcie na Spider-Man: Ďaleko od domova – Ako Marvel nadviazal na Avengers: Endgame?

Prvé reakcie na Spider-Man: Ďaleko od domova dorazili a my sa teraz tešíme ešte viac… A to sme si mysleli, že už to ani nie je možné. Ako teda Marvel nadviazal na udalosti filmu Avengers: Endgame? Je novinka skvelým zakončením 3. fázy MCU? Poďme sa spolu pozrieť na to, čo vravia prví diváci!

Spider-Man: Far From Home trailer

Zdroj: goodfon.ru

Prvé reakcie na Spider-Man: Ďaleko od domova

“Počas celého filmu Spider-Man: Ďaleko od domova som mala na tvári veľký hlúpy úsmev. Je skvelým tímovým nadviazaním na Endgame, no taktiež špičkovým príbehom o Peterovi. Ach, a Jake Gyllenhaal sa očividne zabáva najviac ako môže.”
Devan Coggan

“Spider-Man: Ďaleko od domova: lepší ako jeho predchodca a naozaj príjemný, s úžasnou tematikou o dôvere počas príbehu. Mohol by som povedať viac, ale je naložený spoilermi, plný zábavných tajomstiev, takže si dávajte pozor, koho nasledujete a čo vám vraví. Jake Gyllenhaal je skvelý.
Rodrigo Perez

“Spider-Man: Ďaleko od domova je TAK dobrý film! Jake Gyllenhaal si nasadil oblek, kompletne sa uchopil svojej role a zjavne sa poriadne bavil. Je to tak osviežujúci počin po ťaživom Endgame. Potitulkové scény si MUSÍTE POZRIEŤ, vytrú vám zrak!”
Maude Garrett

Prvé reakcie na Spider-Man: Ďaleko od domova

Zdroj: sony pictures

“Spider-Man: Ďaleko od domova ma rozosmieval od začiatku do konca. Má obrovské odhalenia a vzrušujúce zasadenia deja, no spôsob, akým nadväzuje na Endgame, aby sa ponoril do hĺbky emócií Petera je to, vďaka čomu sa naozaj vzniesol. Mysterio tiež boduje. Neviem sa dočkať, kedy si ho pozriem znova.”
Germain Lussier

“Absolútne som zbožňoval film Spider-Man: Ďaleko od domova. Som obrovský fanúšik Mysteria a Gyllenhaal ho zvládol perfektne. Snímka je taktiež veľmi inteligentná (a zábavná) v tom, ako sa stavia ku dopadu ENDGAME pri vysvetľovaní toho, ako teraz tento svet funguje.
“Samozrejme, so zapojením Mysteria tu sú dosť bizarné scény. Úprimne, vždy som si myslel, že filmový Mysterio nie je celkom možný, no Jon Watts a spol. to dokázali.
“Och, a pre mňa mal Spider-Man: Ďaleko od domova tri ‘čo to sakra’ šokujúce momenty.
Mike Ryan

Prvé reakcie na Spider-Man: Ďaleko od domova

Zdroj: cnet.com

Ako na vás zapôsobila prvé reakcie na Spider-Man: Ďaleko od domova? Tiež sa už neviete dočkať na premiéru, ktorá bude 3. júla?

Zdroj: mashable.com, twitter.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Filmy

  Prinášame vám oficiálne prvé ukážky z pokračovania hororového filmu Vlak do Pusanu

  Filmy

  TOP 6 filmov v jednom priestore. Dokáže vzniknúť skvelý film medzi štyrmi stenami?

  Filmy

  Spin-off filmu Mad Max: Zbesilá cesta má v hľadáčiku herečku Anyu Taylor-Joy do hlavnej úlohy

  Pridaj komentár