Lady Gaga a Bradley Cooper hviezdia v prvom traileri na potenciálnu oscarovku A Star is Born!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý A Star is Born trailer nám predstavuje potenciálnu oscarovku s Bradleym Cooperom a Lady Gagou!

Určite ste si všimli, že v posledných týždňoch vychádzajú samé trailery na filmy z druhej polovice roka. Samozrejme, zatiaľ len na také, ktoré majú podporu veľkých štúdií. Avšak aj medzi takýmito ukážkami sa môžu nachádzať skrytý tohtoroční kandidáti na Oscara. Jedným z prvých bol teraz trailer na film Widows od Steva McQueena, ktorý sa tam môže veľmi pekne vsunúť vďaka dátumu a téme.

Druhým však môže byť práve dnešný trailer na film A Star is Born. O tomto projekte sme tu už čo to písali, lebo sa dostal do pekných problémov, keďže sa mu neustále presúval dátum premiéry. Podľa prvej ukážky nás však hlavná hviezda Bradley Cooper, pre ktorého ide aj o režisérsky debut uisťuje, že tento film nebude žiadna pohroma ale krásna spevácka dráma o dvoch hudobníkoch.

Asi najatraktívnejšou vecou v tomto filme je meno hlavnej herečky. Lady Gagu asi všetci poznáme ako skvelú speváčku, no pozor, s hraním už má tiež veľké skúsenosti. Učinkovala napríklad v seriáli American Horror Story, za ktorý získala Zlatý Glóbus za najlepší ženský herecký výkon v limitovanej sérii. A to už je teda veľmi pekné ocenenie. Jej talent sa každopádne ukazuje už aj v tomto traileri.

Určite jej skvelo dopomáha aj Bradley Cooper. Ako sme už vraveli, toto je jeho režisérsky debut, no a ak máme veriť traileru, myslím, že sa máme na čo tešiť. Vyzerá to totiž tak, že Bradley naozaj vie čo robí. Už z traileru však môžeme povedať, že sa veľmi činí aj kameraman Matthew Libatique, ktorý je známy predovšetkým za jeho prácu na filmoch od Darrena Arronofskeho. Tak čo, debutuje Bradley rovno s oscarovo nominovaným počinom?

Oficiálny plagát na film A Star is Born
Oficiálny plagát na film A Star is Born; Zdroj: twitter.com

Čo hovoríte na prvý trailer? Bude toto veľký debut ako pre Bradleyho tak aj pre Lady Gagu? Videli ste pôvodné filmy? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -