Počiatok priateľstva medzi psom a človekom bol odhalený v prvom Alpha traileri!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Priateľstvo medzi psom a človekom začalo už pred 20 000 rokmi!

Štúdio Sony prichádza s novým filmom, tentoraz z doby pravekej. Hneď na začiatok poviem, že takýchto filmov v poslednej dobe moc nevidíme, takže je skutočne zaujímavé, že sa Sony rozhodlo ísť práve touto cestou. No prekvapivo, podľa prvej ukážky to nevyzerá vôbec zle. Tento film sa nám bude totižto snažiť vyrozprávať príbeh spred 20 000 rokov, o prvom priateľstve medzi psom a človekom.

Dobrodružstvo sa bude odohrávať v Európe, počas poslednej Doby Ľadovej. Náčelník jedného z najlepších kmeňov sa vydá aj so svojim synom na prvý lov bizónov. Ten sa však počas lovu zraní a jeho kmeň ho považuje za mŕtveho. Opak je však pravdou a mladý lovec bude mať čo robiť, aby sa dostal domov. Počas svojej dlhej cesty sa však spriatelí s niekým, s kým by to nikto nikdy netipoval. So zlým, divokým vlkom.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=uIxnTi4GmCo]

Ako som už vravel, musíme uznať, že to vyzerá naozaj celkom dobre. Reakcia od divákov je zatiaľ tiež pozitívna. Uvidíme teda, či tento film bude zlomom pre štúdio Sony. Doteraz totižto Sony patrí medzi najhoršie filmové štúdiá. Alpha má však zaujímavý príbeh, úžasnú kameru a snáď aj dobrých hercov. Film sa bude premietať aj v sálach IMAX, takže ak to aj nebude dobrý film, pozerať sa na to bude dať určite. Dúfame teda, že tento film vás zaujme rovnako, ako zaujal nás.

Čo vravíte na prvý Alpha trailer? Máte radi filmy z pravekého prostredia? Myslíte, že to bude dobrý film od štúdia Sony? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -