Muži, alebo ženy? Prvý Battle of the Sexes trailer nám odhaľuje bláznivý skutočný príbeh o bitke pohlaví s Emmou Stone a Stevom Carellom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Steve Carell a Emma Stone vám predstavujú bláznivý skutočný príbeh o bitke pohlaví vo filme Battle of the Sexes!

Bitka pohlaví? Asi si vravíte, že v Hollywoode už naozaj nemajú čo vymýšľať. A ja vám verím, že to znie veľmi čudne. Práve preto som do nadpisu pridal „skutočný príbeh“. Verte neverte, no muži aj ženy skutočne zažili boj medzi sebou. Nejedná sa o žiadnu vymyslenú komédiu, aj keď vám mená protagonistov môžu naznačovať práve toto. Táto vec sa skutočne stala, a ak zájdete za niekým starším, možno vám o tom povie viac.

Mužské aj ženské pohlavie si to medzi sebou rozdalo v roku 1973. Samozrejme, o žiadnu bitku v ringu nešlo. V septembri 1973 sa totižto konala obrovská udalosť, keďže sa na tenisový kurt proti sebe postavila ženská svetová jednotka Billie Jean King, a mužská menom Bobby Riggs. Presne tak, išlo o bitku v tenise medzi dvoma absolútnymi profíkmi, aby konečne našli odpoveď na pradávnu otázku. Kto je lepší, muži alebo ženy?

Oficiálny plagát na Battle of the Sexes
Oficiálny plagát na Battle of the Sexes; Zdroj: goldposter.com

Je zaujímavé, že tento bláznivý príbeh sa dostáva na filmové plátna až teraz. O to viac si ho však užijeme, keďže do hlavných rolí bola obsadená oscarová herečka Emma Stone, a nominant na oscara, Steve Carell. O tom, kto zápas vyhral v skutočnosti vám už vravieť nebudem. Veľmi nás však táto novinka prekvapila.

Film majú na starosti režiséri na oscara nominovaného filmu, Little Miss Sunshine. Určite sa teda táto tenisová udalosť nachádza v dobrých rukách. Každopádne, Battle of the Sexes príde do kín koncom septembra, takže o ňom môžeme zatiaľ premýšľať ako o potenciálnom oscarovom kandidátovi. Osobne by som si ale želal, aby sa film zaradil medzi úspešné športové filmy ako sú Rocky alebo Rush, pretože tých je momentálne skutočne málo!

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=wrewU21Sm-8]

Čo vravíte na trailer? Ste oboznámení so skutočnou udalosťou? Veríte, že nás čaká úspešný športový film? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -