Prvý Bumblebee trailer nás láka na akčné, vtipné a farebné dobrodružstvo v štýle Transformers!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý Bumblebee trailer nás láka na prvý Transformers spin-off!

Skladajúce autíčka nás bavia už pár rokov. Najúspešnejšia séria od Michaela Baya s názvom Transformers doteraz prinášala akčné epiky, v ktorom sa ukazovali všetci hlavní hrdinovia z rovnomenného kresleného seriálu. Na ten detský štýl však Bay nejako zabudol a urobil si z toho thrillery pre dospelých. Ako to však bude s filmom Bumblebee, ktorého už netočí Bay a ide o prvý spin-off z tejto populárnej série?

Podľa prvého traileru sa môžeme tešiť na vskutku sľubné rozšírenie série. Zatiaľ to vyzerá tak, že výmena réžie určite padla vhod. Bumblebee sa nám totiž ukazuje ako vtipné, farebné avšak stále poriadne akčné dobrodružstvo, ktoré vám hneď bude v mysli evokovať predošlé Transformers filmy. Samozrejme len v tom dobrom.

Prekvapivo to teda vyzerá dosť dobre. Zaujímavé však je, že si zobrali decembrový dátum premiéry. Predsa len, toto je letný blockbuster ako sa patrí. Každopádne, asi chcelo štúdio vyplniť prázdnu dieru po Star Wars filmoch.

Pôjde teda o prvé Bumblebeeho dobrodružstvo, ktoré sa odohráva dávno pred Sammom Witwickym a Cadeom Yeagerom. Hlavnú postavu si strihne Hailee Steinfield. Jej postava sa bude volať Charlie Watson a pôjde o tínedžerku, ktorá si v roku 1987 kúpi svoje prvé auto Volkswagen Beetle. Ako už je asi jasné, čoskoro zistí, že to nie je obyčajné auto ale uprchlík s menom Bumblebee. Po jej boku sa predstaví John Cena (áno, môžete ho v traileri vidieť) ako agent Burns zo Sectoru 7. Bližšie informácie však o čom toto dobrodružstvo vlastne bude sa dozvieme až v priebehu nasledujúcich mesiacov. V slovenských kinách si film pozrieme už 27. decembra.

Prvý oficiálny plagát na Bumblebee film
Prvý oficiálny plagát na Bumblebee film; Zdroj: twitter.com

Tešíte sa na Bumblebee film? Ste radi, že séria Transformers sa rozhodla takto pokračovať? Bude podľa vás Bumblebee príjemným osviežením po akčných pretlakoch s predošlými Transformers filmami? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -