Adonis Creed v prvom traileri na Creed II vyzýva do ringu syna Ivana Draga!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý Creed II trailer nás vracia späť do sveta Rockyho a Adonisa!

Fanúšikovia športových filmov sa môžu konečne začať tešiť. Po takmer absolútnom suchu po dobrých športových filmoch, sa konečne vracia legendárna Rockyho séria, ktorá už pred troma rokmi dokázala, že na to stále má. Dámy a páni, Adonis Creed a Rocky Balboa sa skutočne už tento rok vrátia do našich kín, avšak tentoraz už aj s poriadnym záporákom.

Adonis sa tentokrát v ringu stretne so synom asi najobľúbenejšieho záporáka série, Ivana Draga! Synom muža, ktorý pred 30 rokmi zabil práve jeho otca, Apolla Creeda. No a síce si to s ním sčasti vyriešil už Rocky vo svojom štvrtom príbehu, teraz sa ide pomstiť pravá krv Creeda. Aby však túto výzvu mohol mladý Adonis vyhrať, bude opäť potrebovať pomoc bývalého boxerského šampióna a jeho mentora, Rockyho Balbou!

Michael B. Jordan a Sylvester Stallone sú teda konečne späť po troch rokoch. Prvý film s Creedom v hlavnej roli zožal neuveriteľný úspech, či už od kritikov alebo divákov. Je zapísaný ako druhý najlepší film v Rocky sérii a ako jeden z najlepších športových filmov, ktoré sa za posledné roky sfilmovali. Creed teda nepochybne dokázal udržať Rockyho meno opäť vysoko. Dokáže ho ale dvojka posunúť ešte vyššie?

To sa dozvieme až v novembri. Každopádne, treba uznať, že jednotka bola aká bola práve vďaka režisérovi Ryanovi Cooglerovi, ktorý sa bohužiaľ nemohol k pokračovaniu vrátiť, keďže v tom čase pripravoval marvelovku Black Panther. Na filme teda chvíľku robil práve Stallone, no neskôr po ňom robotu prevzal a dokončil Steven Caple Jr. My veríme, že všetko dopadlo ako má a tento režisér udrží rovnakú kvalitu, akú mu Coogler nastavil. Vo filme okrem hlavných dvoch predstaviteľov uvidíme aj Tessu Thompson ako Creedovu frajerku Biancu, Dolpha Lundgrena ako Ivana Draga a Floriana Munteanu ako Dragovho syna Viktora. Boj o česť, meno a titul sa môže začať!

Oficiálny plagát na film Creed II
Oficiálny plagát na film Creed II; Zdroj: twitter.com

Tešíte sa na pokračovanie Creeda? Ktorý film z Rockyho série sa vám páčil najviac? Bude podľa vás syn Ivana Draga skvelý záporák filmu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -