Battlefield V bude obsahovať Battle Royale mód! Čo priniesol prvý deň E3?

Nenechajte si ujsť

Čo si pre nás EA pripravila?

Prvý deň E3 odštartovala EA, od ktorej sme očakávali hlavne novinky o hre Battlefield V. A dostali sme ich! Taktiež sme sa dozvedeli o novinkách, ktoré EA pripravuje a aj o klasických športových hrách. Čo si pre nás EA na E3 prichystala?

Battlefield V bude obsahovať Battle Royale mód!

Celý program od EA sa začal asi najočakávanejšou hrou, a to Battlefield V. Po prvom reveal traileri sa zvrhla obrovská vlna kritiky na EA, keďže sa ľudom hra nepáčila. Na E3 nám odhalili taktiež multiplayer trailer. Okrem toho sme sa dozvedeli, že Battlefield V bude obsahovať aj Battle Royale mód! Ten môže hre buď pomôcť, alebo ju potopiť. Sme zvedaví, ako to vývojári zvládnu! Hru si budeme môcť zahrať už 19. októbra 2018 a to na PlayStation 4, Xbox One a PC.

V hre FIFA 19 si budeme môcť zahrať Ligu majstrov!

Druhou hrou, ktorá bola bližšie predstavená je FIFA 19. Dozvedeli sme sa, že FIFA úzko spolupracuje s Ligou majstrov a preto nám ponúka nové možnosti. O najslávnejšiu klubovú trofej budeme môcť zabojovať v singleplayer kampani s názvom The Journey, kde klasicky budeme hrať za mladého Alexa Huntera, ale aj napríklad v Ultimate Teame. FIFA 19 vyjde 28. septembra 2018. Taktiež sme dostali malý darček. EA nám dáva možnosť si zahrať demo mód s majstrovstvami sveta v hre FIFA 18 úplne zdarma. Mód by mal čoskoro doraziť na Origin.

Star Wars prichádza s ďalšími novinkami!

Po Star Wars: Battlefront 2 prichádza novinka s názvom Star Wars: Jedi Fallen Order, na hre pracujú vývojári známeho Titanfallu. Hra sa bude odohrávať medzi treťou a štvrtou epizódou známej filmovej série. Dostupná však bude až o viac ako rok.

Do Star Wars: Battlefront 2 prichádza taktiež nový update s názvom The Clone Wars. Prídu nové postavy ako napríklad General Grievous, Count Dooku, Obi-wan Kenobi alebo Anakin Skywalker. Electronic Arts nám taktiež oznámila že vie, že hra Star Wars: Battlefront 2 nepatrila medzi najlepšie hry, no chce to zmeniť!

Unravel Two – skákačka s neuveriteľnou grafikou!

Ďalšou hrou, ktorá bola oznámená, je Unravel Two. Príjemná skákačka so super grafikou nebola len predstavená, no rovno aj vydaná a tak si ju môžeme zahrať už dnes! Hra vyšla na platforme Origin. Zahrať si ju môžeme s priateľmi, keďže hra je tvorená v CO-OP móde, no obsahuje aj Singleplayer verziu.

Novinka s názvom Sea of Solitude

Po Unravel 2 nám EA neočakávane odhalila aj ďalšiu hru, a to Sea of Solitude. Hra má zaujímavú, svojskú grafiku a očakáva sa aj skvelý príbeh! Hra je o žene, ktorá sa premení v príšeru. Sea of Solitude môžeme očakávať už začiatkom roka 2019!

Madden NFL 19 a Command and Conquer: Rivals

Ďalšia športová hra, Madden 19 bola oznámená! Hra vyjde aj na počítače, čo pri tejto hre naozaj nie je zvykom!

Command and Conquer: Rivals je hra na mobilné telefóny. Získať ju budeme môcť či už na iOS alebo Android. No majitelia Androidov majú výhodu, keďže hru si môžu vyskúšať v pre-Alpha móde už dnes!

Najočakávanejšia hra v podobe Anthem

Anthem je poslednou hrou, ktorú nám EA podrobnejšie predstavila a dali si na tom naozaj záležať! Anthem môžeme podľa vývojárov očakávať už vo februári roku 2019. Konkrétne je dátum vydania stanovený na 22. februára 2019. Ďalej sme sa dozvedeli napríklad to, že Anthem nebude obsahovať žiadne lootboxy a ani žiadne pay to win prvky.

Čo hovoríte na hry, ktoré nám EA na E3 predstavila? Ktorá z hier sa vám najviac pozdáva? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -