Trailery

Dinosaury sú späť! Prvý epický Jurassic World: Fallen Kingdom trailer je konečne na svete!

Život si nájde cestu! Prvý Jurassic World: Fallen Kingdom trailer je tu!

Po toľkých ohlasovačkách a traileroch na samotný trailer, ho tu konečne máme. Pokračovanie úspešného hitu z roku 2015 sa nám konečne odhaľuje v prvých záberoch. Jurská séria znova ožila, a to veľmi silne. Prvý Jurský Svet totiž z kín vytiahol až 1,6 miliárd a tým sa zapísal medzi celkovo najlepšie zarábajúce filmy. Čo teda máme čakať od pokračovania, ktoré vymenilo režisérsku pozíciu?

Presne tak, po prvom filme, ktorý si zrežíroval Colin Trevorrow, si na režisérsku pozíciu sadol J.A. Bayona, ktorý má na konte úspešný film A Monster Calls. No a podľa jeho slov a následného traileru môžeme usúdiť, že pôjde o dosť odlišný film od toho prvého. Vraj sa máme tešiť na trochu strašidelnú, napätú a epickú Jurskú kapitolu. Veď presvedčte sa sami prvým trailerom:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=vn9mMeWcgoM]

Vrátia sa teda Chris Pratt a Bryce Dallas Howard z minulej kapitoly. Teraz ale aj Jeff Goldblum, ktorý si zahral doktora Iana Malcolma v prvých dvoch dieloch. Sme teda veľmi zvedaví, čo bude jeho návrat pre sériu znamenať. Zatiaľ to ale vyzerá naozaj dobre. Uvidíme, či sa z toho stane taký obrovský hit, ako v roku 2015. Film sa ale propaguje veľmi dobre, takže projektu určite veríme. Je tu viac zubov, viac akcie, viac napätia. No a s Avengers: Infinity War je jasné, že Chris Pratt si tento rok svoju výplatu určite užije.

Páči sa vám trailer? Čo vravíte na celkovú Jurskú sériu? Tešíte sa na Jurassic World: Fallen Kingdom? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Soul bude ďalšou kreatívnou rozprávkou od štúdia Pixar. Dokážu nás talentovaní autori ešte prekvapiť?

  FilmyTrailery

  Nová rozprávka Connected od tvorcov animáku Spider-Mana prichádza s prvým trailerom

  FilmyTrailery

  Nový trailer k Disney filmu Artemis Fowl je plný akcie a tajomstiev

  FilmyTrailery

  Hviezda seriálu American Horror Story sa nám ukazuje v traileri na nový thriller Run

  Pridaj komentár