Armádny kapitán Christian Bale obraňuje náčelníka svojich nepriateľov v prvom traileri na drámu Hostiles!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prvý Hostiles trailer

Filmové štúdio Entertainment Studios Motion Pictures konečne svetu odhalilo prvý trailer na snímku Hostiles! V nej sa po spoločnej práci na dráme Oheň ohňom (2013) opäť stretnú herec Christian Bale a režisér Scott Cooper. A aj keď sa očakáva, že do kín sa Hostiles dostane už v decembri, presný dátum vydania kuriózne zverejnený nebol. Podľa všetkého však pôjde o naozaj vážneho záujemcu o Oscara na odovzdávaní Cien Akadémie 2018, aj keď do začiatku budúcoročnej sezóny ostáva ešte nejaký čas. Dráma sa však do povedomia divákov dostáva už prostredníctvom prestížnych filmových festivalov. Premietaný bol s pozitívnymi reakciami napríklad na TIFF, Rome FF a ďalších.

Zdroj: theplaylist.net

Bude to zaujímavé

Odohrávajúc sa v roku 1892 na juhu USA, Hostiles ponúka naozaj zaujímavý príbeh. Jeho centrom je legendárny Armádny kapitán (Christian Bale), ktorý po hlasnom odpore súhlasí s tým, že eskortuje nepriateľského náčelníka klanu Cheyenne (Wes Studi) spolu s jeho rodinou naspäť domov. Tým sa začína dlhá a zo všetkých stránok náročná cesta. Počas výpravy z Pevnosti Berringer do trávnatej krajiny v Montane bývalí vojnoví rivali stretnú mladú vdovu (Rosamund Pike). Tá skupine odhalí, že jej rodina bola len prednedávnom zavraždená. Aby prežili, budú musieť všetci pokračovať spoločne a jednotne prekonať náročnú krajinu a nebezpečenstvo nepriateľských klanov, ktoré na nich môžu zaútočiť kedykoľvek.

Už však nemá zmysel vás viac zdržovať. Rovno sa teda pustite do toho a pozrite si atmosférou nabitý prvý trailer na film Hostiles:

Film Hostiles režíruje skúsený Scott Cooper, ktorý už pracoval na snímkach ako Black Mass, Oheň ohňom, alebo Crazy Heart. Scenár režisér napísal spolu s Donaldom Stewartom. V hlavných úlohách si zahrajú skvelí herci, akými sú Christian Bale, Rosamund Pike, Wes Studi, Adam Beach, Ben Foster a mnoho ďalších.

Nadchádzajúca dráma Hostiles sa zdá byť naozaj zaujímavým prídavkom filmov, ktoré majú záujem o prestížne ocenenia. Entertainment Studios dúfa, že snímka sa bez problémov dostane na vrchol a porazí konkurenciu. Ako to však celé dopadne sa nedozvieme, až pokiaľ neuvidíme film na vlastné očí. Dovtedy si nezabudnite pozrieť trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -