FilmyTrailery

Armádny kapitán Christian Bale obraňuje náčelníka svojich nepriateľov v prvom traileri na drámu Hostiles!

Prvý Hostiles trailer

Filmové štúdio Entertainment Studios Motion Pictures konečne svetu odhalilo prvý trailer na snímku Hostiles! V nej sa po spoločnej práci na dráme Oheň ohňom (2013) opäť stretnú herec Christian Bale a režisér Scott Cooper. A aj keď sa očakáva, že do kín sa Hostiles dostane už v decembri, presný dátum vydania kuriózne zverejnený nebol. Podľa všetkého však pôjde o naozaj vážneho záujemcu o Oscara na odovzdávaní Cien Akadémie 2018, aj keď do začiatku budúcoročnej sezóny ostáva ešte nejaký čas. Dráma sa však do povedomia divákov dostáva už prostredníctvom prestížnych filmových festivalov. Premietaný bol s pozitívnymi reakciami napríklad na TIFF, Rome FF a ďalších.

hostiles trailer

Zdroj: theplaylist.net

Bude to zaujímavé

Odohrávajúc sa v roku 1892 na juhu USA, Hostiles ponúka naozaj zaujímavý príbeh. Jeho centrom je legendárny Armádny kapitán (Christian Bale), ktorý po hlasnom odpore súhlasí s tým, že eskortuje nepriateľského náčelníka klanu Cheyenne (Wes Studi) spolu s jeho rodinou naspäť domov. Tým sa začína dlhá a zo všetkých stránok náročná cesta. Počas výpravy z Pevnosti Berringer do trávnatej krajiny v Montane bývalí vojnoví rivali stretnú mladú vdovu (Rosamund Pike). Tá skupine odhalí, že jej rodina bola len prednedávnom zavraždená. Aby prežili, budú musieť všetci pokračovať spoločne a jednotne prekonať náročnú krajinu a nebezpečenstvo nepriateľských klanov, ktoré na nich môžu zaútočiť kedykoľvek.

Už však nemá zmysel vás viac zdržovať. Rovno sa teda pustite do toho a pozrite si atmosférou nabitý prvý trailer na film Hostiles:

Film Hostiles režíruje skúsený Scott Cooper, ktorý už pracoval na snímkach ako Black Mass, Oheň ohňom, alebo Crazy Heart. Scenár režisér napísal spolu s Donaldom Stewartom. V hlavných úlohách si zahrajú skvelí herci, akými sú Christian Bale, Rosamund Pike, Wes Studi, Adam Beach, Ben Foster a mnoho ďalších.

Nadchádzajúca dráma Hostiles sa zdá byť naozaj zaujímavým prídavkom filmov, ktoré majú záujem o prestížne ocenenia. Entertainment Studios dúfa, že snímka sa bez problémov dostane na vrchol a porazí konkurenciu. Ako to však celé dopadne sa nedozvieme, až pokiaľ neuvidíme film na vlastné očí. Dovtedy si nezabudnite pozrieť trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie filmu Vlak do Pusanu dostáva oficiálny trailer. Vyzerá rovnako dobre ako jeho predchodca?

  Filmy

  Film Morbius nakoniec tento rok neuvidíme. Koľko musí upír počkať?

  Filmy

  Nový animovaný Mortal Kombat prichádza s prvou ukážkou. Zverejňuje aj dátum vydania

  Filmy

  Sony posúva všetky letné filmy na rok 2021. Na aké filmy si musíme počkať?

  Pridaj komentár