Vieme, kto sa postará o prvý hraný Star Wars seriál!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

O prvý hraný Star Wars seriál sa nepostará žiaden nováčik!

Už je to pár mesiacov, čo sme oznamovali hraný Star Wars seriál. Ten bude robený špeciálne pre novú Disney streamovaciu službu, ktorá má v pláne veľké veci. Tvorcovia seriálu teda budú mať veľkú voľnosť, takže sme veľmi zvedaví, na čo sa seriál vlastne zamerá. My predovšetkým dúfame, že na takomto seriáli snáď nebudú šetriť a dostaneme ako kvalitný obsah, tak aj kvalitné prevedenie.

Kto sa teda o seriál postará? Vraví vám niečo meno Jon Favreau? Ak nie, určite by malo. Tento chlapík nám totižto priniesol prvý a druhý Iron Man film, no a režíroval napríklad aj novú hranú Knihu Džungle. Vo svete Star Wars sa už tiež vyzná, v novom filme Solo: A Star Wars Story dokonca prepožičia hlas jednej tajomnej postave. Práve tento chlapík teda napíše a rovno aj vyprodukuje celý seriál.

Myslíme si, že Favreau je skvelou voľbou. Vyzná sa v efektoch, pozná filmovú epiku a myslíme, že vie aj skvelo uchytiť postavy. Favreau sa už na toto ohlásenie aj stihol vyjadriť. Povedal, že doteraz tomu nedokáže uveriť, a že to bol jeho detský sen. Prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy rovnako stihla vyjadriť svoje nadšenie a Favreaua opísala predovšetkým ako skvelého producenta a scenáristu. Favreau teda na nás v nasledujúcich rokoch vytiahne naozaj veľké projekty. Netreba zabúdať na hranú verziu Levieho Kráľa, ktorá do kín dorazí už o rok. Kedy sa teda dočkáme tohto seriálu sa bohužiaľ ešte nevie. Pravdepodobne to bude až niekedy v roku 2020.

Tešíte sa na hraný Star Wars seriál? O čom by podľa vás mohol byť? Čo vravíte na Jona Favreaua? Ste radi, že sa o seriál postará práve on? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -