[AKTUALIZOVANÉ] Marvelovská náhrada za X-Men prichádza! Prvý Inhumans trailer nám naznačuje, o čo v tomto veľkom seriáli pôjde!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý Inhumans trailer je na svete!

Inhumans mali za sebou dlhú cestu. Určite si pamätáte, keď mal byť tento projekt ešte iba film, a bol zasadený do tretej fáze MCU. Všetko sa však obrátilo vďaka sporu medzi filmovým vedením a tým seriálovým. Keďže sa v seriáli Agents of S.H.I.E.L.D. pravidelne objavovali Inhumans, nastali problémy s právami na mená. Marvel to ale vyriešil jednoducho a z Inhumans vytvoril seriál, ktorý bude dokonca debutovať na najväčších plátnach na svete!

inhumans trailer
Hlavné postavy seriálu Inhumans!; Zdroj: hubwav.com

Presne tak, prvé dva diely si 1. septembra odbijú premiéru v IMAX sálach. Zbytok seriálu už prebehne na stanici Abc. Pôjde teda o veľmi zaujímavú situáciu. Nás však zaujíma, ako veľmi bude seriál prepojený s ostatnými seriálmi a filmami. Dobre totiž vieme, že filmy zatiaľ kompletne ignorujú veci, ktoré sa dejú buď na Abc alebo na Netflixe. Ako to teda bude s touto kráľovskou Inhumanskou rodinkou?

Bohužiaľ, odpoveď nám bude pravdepodobne ešte dlhšiu dobu skrytá. Samozrejme, šanca, že sa Inhumans objavia aj vo filmoch existuje. Nesmieme zabúdať na to, že v Avengers: Infinity War sa má objaviť vyše 60 postáv! Určite nás teda zaujíma, ako sa to celé vyvinie. Veľmi rád by som totižto bol, keby každý Marvel seriál dostal vo filmoch aspoň pár sekúnd, a každý Marvel fanúšik by videl, že je skutočne všetko prepojené. Pozrite si teda prvý Inhumans trailer, ktorý vám trošku napovie, o čo v tejto novej Marvel kapitole vlastne pôjde.

AKTUALIZÁCIA: Fanúšikovia z Bratislavy tešte sa, prvé dva diely, ktoré sú natočené IMAX kamerami sú potvrdené aj pre náš IMAX v obchodnom centre Bory Mall! Vidíme sa 1. septembra.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=YP9lmvrFqWM]

Čo vravíte na nový seriál od Marvelu? Dáte mu šancu? Myslíte, že dôjde aj do bratislavského IMAXu? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -