FilmyTrailery

Počujete to? Hra Jumanji opäť ožíva a toto vysoko očakávané dobrodružstvo prichádza s prvým trailerom!

Jumanji trailer

Jumanji sa po dlhých rokoch opäť vráti a k nám konečne dorazil prvý trailer, ktorý ukazuje, že táto bláznivá jazda bude určite stáť zato! Pôvodný film z roku 1995 sme si mohli vychutnať na VHS kazetách, no tento krát to bude na krásnom striebornom plátne. Film nesie názov Jumanji: Vitajte v džungli a toto fantasy dobrodružstvo by mohlo priniesť obrovský úspech.

Pravdepodobne vám je všetkým veľmi dobre známe, o čom Jumanji je, ale pre nevedomých tu máme také stručné vysvetlenie. Film Jumanji z roku 1995 je založený na detskej knihe od spisovateľa Chrisa Van Allsburga. Táto čarovná hra ohrozuje hráčov vyvolaním všelijakých zvierat a hmyzu, s ktorými prichádza nebezpečenstvo. Avšak ako si budete môcť pozrieť v traileri, Jumanji: Vitajte v džungli naštartovalo koncept pre novú generáciu. Pomôže im k tomu magický portál, ktorý pomocou “retro” konzoly prenesie nevinnú partiu mladíkov do úplne nového sveta.

“Nevinná” hra z pôvodného filmu Jumanji (1995), zdroj: movieweb.com

Tu je oficiálny príbeh pre nadchádzajúci film:

V úplne novom dobrodružstve Jumanji sa ocitneme v niečom novom. Štyria tínedžeri budú stiahnutí do Jumanji sveta, kde sa budú musieť postaviť proti nosorožcom, čiernym mambám a nekonečnému počtu pascí a hádaniek v záhadnej džungli. Ak chcete prežiť, budete musieť hrať za svoje postavy. Pokorný Spencer sa stáva hlúpym a bláznivým (Dwayne Johnson), futbalovo nadaný mladík sa stáva Einsteinom (Kevin Hart), dievča Bethany sa stane profesorom kníh (Jack Black) a anti-športovkyňa Martha sa stane amazonskou bojovníčkou (Karen Gillan). Ak chcete poraziť hru a vrátiť sa na planétu Zem so skutočnými životmi, budete musieť začať vnímať veci úplne iným spôsobom, ako doteraz.

Čas ukáže, či sa nový Jumanji v kinách objaví len týždeň (21.12.2017) pred mega hitom roka, Star Wars: Posledný Jedi. To by mohol byť pre zárobok obrovský problém a sami sme určite zvedaví, ako si s tým štúdio poradí. Začalo sa totižto šepkať, že film by sa mal v kinách objaviť skôr. Nám neostáva nič iné, ako si počkať a do tej doby si nezabudnite pozrieť vyššie uvedený trailer

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Pridaj komentár