Počujete to? Hra Jumanji opäť ožíva a toto vysoko očakávané dobrodružstvo prichádza s prvým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jumanji trailer

Jumanji sa po dlhých rokoch opäť vráti a k nám konečne dorazil prvý trailer, ktorý ukazuje, že táto bláznivá jazda bude určite stáť zato! Pôvodný film z roku 1995 sme si mohli vychutnať na VHS kazetách, no tento krát to bude na krásnom striebornom plátne. Film nesie názov Jumanji: Vitajte v džungli a toto fantasy dobrodružstvo by mohlo priniesť obrovský úspech.

Pravdepodobne vám je všetkým veľmi dobre známe, o čom Jumanji je, ale pre nevedomých tu máme také stručné vysvetlenie. Film Jumanji z roku 1995 je založený na detskej knihe od spisovateľa Chrisa Van Allsburga. Táto čarovná hra ohrozuje hráčov vyvolaním všelijakých zvierat a hmyzu, s ktorými prichádza nebezpečenstvo. Avšak ako si budete môcť pozrieť v traileri, Jumanji: Vitajte v džungli naštartovalo koncept pre novú generáciu. Pomôže im k tomu magický portál, ktorý pomocou „retro“ konzoly prenesie nevinnú partiu mladíkov do úplne nového sveta.

„Nevinná“ hra z pôvodného filmu Jumanji (1995), zdroj: movieweb.com

Tu je oficiálny príbeh pre nadchádzajúci film:

V úplne novom dobrodružstve Jumanji sa ocitneme v niečom novom. Štyria tínedžeri budú stiahnutí do Jumanji sveta, kde sa budú musieť postaviť proti nosorožcom, čiernym mambám a nekonečnému počtu pascí a hádaniek v záhadnej džungli. Ak chcete prežiť, budete musieť hrať za svoje postavy. Pokorný Spencer sa stáva hlúpym a bláznivým (Dwayne Johnson), futbalovo nadaný mladík sa stáva Einsteinom (Kevin Hart), dievča Bethany sa stane profesorom kníh (Jack Black) a anti-športovkyňa Martha sa stane amazonskou bojovníčkou (Karen Gillan). Ak chcete poraziť hru a vrátiť sa na planétu Zem so skutočnými životmi, budete musieť začať vnímať veci úplne iným spôsobom, ako doteraz.

Čas ukáže, či sa nový Jumanji v kinách objaví len týždeň (21.12.2017) pred mega hitom roka, Star Wars: Posledný Jedi. To by mohol byť pre zárobok obrovský problém a sami sme určite zvedaví, ako si s tým štúdio poradí. Začalo sa totižto šepkať, že film by sa mal v kinách objaviť skôr. Nám neostáva nič iné, ako si počkať a do tej doby si nezabudnite pozrieť vyššie uvedený trailer

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -