FilmyTrailery

Bohatý, nádherný a vizuálne podmanivý! Prvý trailer na Luskáčika od štúdia Disney je tu!

Prvý trailer na Nutcracker and the Four Realms predstavuje Luskáčika v štýle Disney!

My starší si to možno už neuvedomujeme, no Disney aj naďalej tvorí klasické prevedenie rozprávok. Áno, v poslednej dobe na nás chodia so samými hranými remakmi, no to sa kvôli dobe dá pochopiť. Tentoraz však Disney prichádza s niečím naozaj zaujímavým. Klasický príbeh, prvýkrát predstavený nie v animovanom, ale v ich hranom štýle. No a keďže vravíme o Disney štúdiu, ich ďalšia adaptácia bude jeden z najlepších baletov na svete, Luskáčik.

The Nutcracker and the Four Realms je dlhoočakávaná Disneyovka, ktorá sa nám práve dnes konečne po prvýkrát odhalila. Prečo je to také očakávané? Nuž, ako asi všetci dobre viete, Luskáčik je balet no a… to asi vraví samo za seba. Balet s neuveriteľne veľkým rozpočtom a skvelými hercami, na to sme teda naozaj zvedaví. Pozrite si teda prvú ukážku Luskáčika, podľa vízie štúdia Disney:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=2ktuvx9hrMw]

Celý film teda poťahá mladá Mackenzie Foy, ktorá však nie je žiadnym hereckým nováčikom. Vravíme tu totiž o malej Murph z fantastického Nolanovho filmu Interstellar. Ak ste teda film videli, je jasné, že sa máme na čo tešiť. Spoločnosť jej bude robiť Keira Knightley, Helen Mirren a Morgan Freeman. Čiže všetko oscarová pomoc. Zaujímavé je aj meno režiséra. Lasse Hallström totižto v minulosti režíroval takmer všetky videoklipy skupiny ABBA. Ako si teda poradil s takýmto vysoko rozpočtovým baletom? Nuž, snáď dobre. Určite tu nie je nikto, kto by chcel vidieť, ako Disney pokazí takýto krásny príbeh. Trailer podľa nás vyzerá skvelo, i keď efektami miestami film pripomína novú Alicu v Krajine Zázrakov. No a hudba z traileru od pána Tchaikovskeho nám už len spríjemnila dnešnú náladu. Na tohto Luskáčika si však ešte chvíľu počkáme. Jeho premiéra je totiž naplánovaná na 2. novembra 2018.

Tešíte sa na Disneyho spracovanie Luskáčika? Ste spokojní s výberom hercov? Pôjde podľa vás o skvelú adaptáciu tohto nádherného baletu? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár