Prvý Mary Poppins Returns trailer nám predstavuje pokračovanie kultového filmu po 54 rokoch!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Mary Poppins sa vracia v prvom traileri!

Ak vás náhodou tieto novinky obišli, tak tu máte rýchly súhrn. Jedna z najväčších klasík od štúdia Walt Disney bude vskutku po neuveriteľných 54 rokoch pokračovať! Klasika, ktorá získala ohromných 13 nominácií na cenu akadémie (vyhrala 5). Muzikál, ktorý je do dnešného dňa medzi najlepšími a ktorý nám predstavil úžasnú Julie Andrews a Dicka Van Dykea. Áno, tento film dostáva pokračovanie.

Julie Andrews tentoraz nahrádza talentovaná Emily Blunt. No a po jej boku si vychutnáme Lin-Manuela Mirandu, Julie Walters, Colina Firtha, Meryl Streep a aj Dicka Van Dykea. Na režisérsku pozíciu sa posadil Rob Marshall, ktorý na Oscary už s jedným muzikálom zaútočil (Into The Woods/Príbehy z lesov). Čo teda vlastne máme od tohto očakávať? Napovie vám tento nový trailer!

Nevieme ako pre vás, no podľa nás Mary Poppins v podaní Emily Blunt zatiaľ neuveriteľne funguje. Možno sa oblieka inak a aj sa viac usmieva, no jej štýl hrania je zatiaľ famózny. O príbehu toho vieme naozaj málo, hlavne keď si vezmeme do úvahy, že takmer všetko v prvom filme boli samé metafory. Čo si teda tvorcovia pre nás pripravili fakt netušíme, no už teraz sa nevieme dočkať, čo nám na konci tohto roka ukážu. Zatiaľ 100% vieme len to, že pár ktorý ste mohli vidieť v poslednej scéne v traileri sú v skutočnosti už dospelé deti pána Banksa z prvého filmu. Držíme teda palce všetkým zúčastneným na projekte, keďže určite nikto z nich nebude chcieť túto klasiku zničiť.

Oficiálny teaser plagát na film Mary Poppins Returns
Oficiálny teaser plagát na film Mary Poppins Returns; Zdroj: twitter.com

Tešíte sa na pokračovanie Mary Poppins? Aké máte spomienky na prvý film? Videli ste aj film o autorke Mary Poppins, Zachráňte pána Banksa? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -